Najnowsze

Staszek Karpiel-Bułecka pokazał nam swój rodzinny dom. Jak wygląda?

Najnowsze

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
"Co Za Tydzień"
Stanisław Karpiel-Bułecka pokazała swój dom w Zakopanem

Stanisław Karpiel-Bułecka to muzyk i telewizyjny gwiazdor. Jest liderem zespołu Future Folk, ale fanom znany jest również z udziału w "Tańcu z gwiazdami" czy z występu w programie "Azja Express". Krewny Sebastiana Karpiela-Bułecki pokazał nam swój rodzinny dom w Zakopanem.

Urodziny zespołu Future Folk były okazją, by z naszą kamerą odwiedzić wokalistę grupy Staszka Karpiela-Bułeckę w jego rodzinnym domu w Zakopanem. Zespół szybko zyskał sympatię publiczności. Staszek pochodzi z rodziny z artystycznymi tradycjami. Jak twierdzi — talent odziedziczył po ojcu, choć długo nie był pewny swoich muzycznych zdolności.

Staszek Karpiel-Bułecka oprowadził nas po rodzinnym domu

Stanisław Karpiel-Bułecka jest synem skrzypka i architekta Jana Karpiela-Bułecki. Lider zespołu Future Folk jest z wykształcenia technikiem budowlanym. W przeszłości trenował narciarstwo, z którym związany jest jego młodszy brat Szczepan. Najstarszy z rodzeństwa ma na imię Jan i jest architektem. Cała rodzina Karpiel-Bułecka powiązana jest więc z muzyką i branżą budowlaną. O tym w dalszej części artykułu.

Ojciec byłego uczestnika "Azja Express" wspiera syna w muzycznej działalności.

- Uważam, że jeżeli się już za to zabrał, to powinien rozwijać się w tym kierunku. Namawiam go szczerze, żeby zapisał się na uczelnię na wokalistykę - powiedział Jan Karpiel-Bułecka w rozmowie z "Co Za Tydzień".

Zobaczcie w naszym materiale wideo, jak wygląda rodzinny dom muzyka w Zakopanem. Sprawdźcie, jak Staszek Karpiel-Bułecka śpiewa z ojcem i swoim zespołem.

Stanisław Karpiel-Bułecka pokazał nam swój rodzinny dom
Stanisław Karpiel-Bułecka pokazał nam swój rodzinny dom Źródło: Co za Tydzień

Staszek Karpiel-Bułecka i jego krewni. Muzycy i architekci. Biznes w Tatrach

Stanisław Karpiel-Bułecka wychował się w artystycznym domu. Jego dziadkiem był polski artysta i muzyk ludowy, ojciec Sebastiana Karpiela-Bułecki, męża modelki i prezenterki "Dzień dobry TVN". Cała rodzina uwielbia góry, sporty zimowe, góralską muzykę i architekturę. Nawet Sebastian Karpiel-Bułecka ukończył studia w tym kierunku.

Góralska rodzina zajmuje się dochodowym biznesem. Posiada luksusowe "Apartamenty u Bułecki" zlokalizowane w Zakopanem przy samych Krupówkach. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: "Co Za Tydzień"

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości