Programy

"Hotel Paradise 5". Pierwsza Rajska Wyrocznia i pierwsze Rajskie Rozdanie

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Hotel Paradise Sezon 5, Odcinek 5 - Rajskie Rozdanie

Czas na pierwsze Rajskie Rozdanie i pierwszą Rajską Wyrocznię w 5. sezonie "Hotelu Paradise". Co się wydarzy w piątym odcinku programu?

Rajska Wyrocznia to nowy element programu "Hotel Paradise". Tuż przed Rajskim Rozdaniem, w którym mieszkańcy hotelu w gorącej Panamie decydują się na wybór partnera na kolejny tydzień, uczestnicy programu będą mogli zadać prowadzącej Klaudii El Dursi jedno pytanie, które dotyczy wydarzeń mających miejsce w hotelu. Na jaw wyjść może wiele sekretów. Jesteście ciekawi, co się wydarzy w 5. odcinku programu?

"Hotel Paradise 5" - Pierwsze Rajskie Rozdanie

Pierwsza Rajska Wyrocznia i pierwsze Rajskie Rozdanie. To również pierwsza ważna decyzja męskiej części mieszkańców piątej edycji Hotelu Paradise, która zaważy na ich być albo nie być w programie.

Kamil ma niewątpliwą przewagę nad wszystkimi mężczyznami. Immunitet zdobyty podczas wyścigu na plaży zapewnia mu bezpieczeństwo. Na którą z dziewczyn postawi?

Michał ma poważny dylemat. Zraził do siebie Karolinę i Klaudię. Czy musi zacząć szukać ratunku u innych dziewczyn? A może jednak uda mu się powrócić do łask jednej z nich?

Grzegorz zauroczony Elizą, nie widzi już chyba innej opcji, ale ona przed ważnym wieczorem może zasiać w nim poważne wątpliwości. Czy będzie zastanawiał się nad opcją nr 2?

A co zrobi Kasper? Czy postawi na Karolinę, która jak na prawdziwą kobietę przystało, zmienną jest? W ostatniej chwili jej zachowanie totalnie zdezorientuje Kaspra. Czyżby dowiedziała się o nim czegoś negatywnego podczas Rajskiej Wyroczni?

Sevag, uczestnik, który jest najkrócej w miłosnym raju, musi podjąć męską decyzję, do końca nie znając tak dobrze wszystkich pań.

Atmosfera niepewności udziela się wszystkim. Nawet Jeremiah, który dotąd nie wątpił w swoją partnerkę – Marikę, zaczyna zastanawiać się, czy aby na pewno ona go wybierze…

Zobacz zwiastun:

Hotel Paradise Sezon 5, Odcinek 5 - Rajskie Rozdanie. Zwiastun
Hotel Paradise Sezon 5, Odcinek 5 - Rajskie Rozdanie. Zwiastun Źródło: x-news

"Hotel Paradise 5" - Puszka Pandory

Poprzedni odcinek nowego sezonu "Hotelu Paradise" wzbudził wiele emocji. Michał, który jest w parze z Klaudią, zaproponował zawarcie paktu. Nie ustalili jednak między sobą szczegółów, ani tego, czy mogą o tym rozmawiać z innymi. Podczas Puszki Pandory Klaudia powiedziała pozostałym uczestnikom o tej propozycji, ale dość szybko zarozumiała, że być może zraniła Michała. Wyrzuty sumienia doprowadziły ją do płaczu. Ostatecznie w ferworze emocji znalazła zupełnie nowego sojusznika, Sevaga, który dołączył do ekipy w poprzednim odcinku i to z nim prawdopodobnie stworzy sojusz.

W "Hotelu Paradise" pojawiła się także nowa uczestniczka Eliza, która stała się dla Karoliny dużą konkurencją. Panowie nie kryli zafascynowania urodą 19-latki. Najbardziej przypadła do gustu Grzegorzowi, który przez cały dzień walczył o jej względy. Podczas Puszki Pandory Eliza mogła wybrać, z kim będzie dzieliła ostatnią wolną sypialnię. Ku uciesze Grzegorza, trafili do niej razem. 

"Hotel Paradise 5" - kto dostał immunitet? 

W czwartym odcinku programu Klaudia El Dursi prowadząca program zaprosiła uczestników do konkurencji. Tym razem wzięli w niej udział sami panowie. Wielką wygraną był immunitet na pierwsze Rajskie Rozdanie. Konkurencja wymagała od uczestników sprawności manualnej, fizycznej i sprytu. Wielkim wygranym okazał się Kamil, który bez najmniejszych problemów wykonał wszelkie etapy zadania. Wykazał się umiejętnością wyszywania, szybkością w pływaniu i sprytem.

Immunitet Kamila w "Hotelu Paradise" oznacza, że Ola, z którą jest w parze, może być zagrożona. Uczestnik nie jest przekonany do ich relacji, więc niewykluczone, że w ostatniej chwili podejmie decyzje, które zaważą o losach innych osób mieszkających w willi w Panamie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości