Programy

Ewa Sama z "Żon Miami" wydała krocie na rzeźby. Za tę sumę można kupić mieszkanie

Programy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Źródło:
Co za Tydzień, player.pl
Ewa Sama

Ewa Sama to jedna z głównych bohaterek programu "Żony Miami". W rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o rzeźbach, które po emisji jednego z odcinków wywołały w mediach prawdziwą burzę. Jej ukochany zdradził, że nie do końca rozumie czym kieruje się Ewa podczas zakupów.

Bohaterka "Żon Miami" chętnie wprowadza widzów w swoje wyjątkowe życie. Ewa Sama zaprosiła kamery na spontaniczne wyjście z koleżankami na zakupy. W kilka godzin na ubrania, dodatki i akcesoria domowe wydała niemal 12 tysięcy złotych.

Ewa Sama z "Żon Miami" i jej najdroższe rzeźby

Podczas zakupowego szaleństwa Ewy, Mike — jej mąż, oprowadził kamery po ich posiadłości. Zatrzymał się na dłużej przy dwóch, wielkich rzeźbach ptaków i z uśmiechem wyznał, że nie do końca rozumie decyzje zakupowe żony.

"Na przykład tutaj mamy, jak to lubię mówić, ekstremalnie drogie ptaki. Są zrobione z kości, kości słoniowej i jadeitu. Pochodzą z Chin z XIX wieku. Kupuje się je w zestawie. Te ptaki na moje szczęście lub nieszczęście — kosztowały więcej niż moje dwa samochody. I czuję, jakbym utknął tu z nimi na zawsze, bo nikt nie zapłaci nam takich pieniędzy, jakie na nie wydałem" - powiedział w programie mąż Ewy.

Ewa Sama z "Żon Miami" opowiada o najdroższym dodatku w domu
Ewa Sama z "Żon Miami" opowiada o najdroższym dodatku w domu Ewa Sama z programu "Żony Miami" opowiedziała o swoim spontanicznym zakupie. To jednocześnie jedne z najdroższych przedmiotów w jej domu. Źródło: Co za Tydzień

Zakupy w stylu "Żon Miami" - na co pieniądze wydaje Ewa Sama?

- Nie mam zamiłowania do ptaków, ale do sztuki. Od samego początku dorabialiśmy się wszystkiego razem. Gdy wybudowaliśmy pierwszy dom, był bardzo pusty. (...) W San Francisco mieliśmy czas, żeby pójść do różnych galerii i tam zobaczyłam wiele pięknych dodatków. Jestem zdania, że to dodatki sprawiają, że budynek staje się domem, że będzie się wyróżniał - powiedziała Ewa Sama w rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl.

Ewa Sama wyjaśniła także, że szczególną uwagę przywiązuje w swoim domu do polskich tradycji. W programie często zwracała się do swoich dzieci i męża w ojczystym języku, gotowała tradycyjne potrawy i wyjaśniała, jak ważna jest dla niej pamięć o własnych korzeniach.

Zobacz także:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło: Co za Tydzień, player.pl

Źródło zdjęcia głównego: X-News

Pozostałe wiadomości