Seriale

Julia Kamińska o planach po "BrzydUli". "Nie jestem pewna, czy zdecyduję się jeszcze na granie głównej roli"

Seriale

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Julia Kamińska. Co będzie robić po zakończeniu "BrzydUli"?

Julia Kamińska rozkochała widzów rolą Uli Cieplak w serialu "BrzydUla". Czy po zakończeniu produkcji TVN chciałaby znowu wejść w skórę jakiejś głównej postaci? W rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl aktorka przyznała, że główna rola w serialu codziennym była dla niej sporym wyzwaniem, ale i obciążeniem. Jakie ma plany po zakończeniu "BrzydUli"?

Julia Kamińska gra w serialach, filmach, w teatrze, śpiewa i dubbinguje postaci z bajek. Aktorka bierze także udział w nowym show TVN "Mask Singer". To bardzo zapracowana artystka. Fani pokochali ją za rolę Uli Cieplak w pierwszej części serialu "BrzydUla", która swoją premierę miała na antenie TVN w 2008 roku. Produkcja miała tylu sympatyków, że po 12 latach twórcy jej sukcesu postanowili nakręcić kontynuację. Czy Julia Kamińska marzy o kolejnej tak znaczącej roli w swojej karierze?

- Jeżeli miałaby to być postać tak głęboka i wielowymiarowa i dająca niesamowicie dużo doświadczenia jak Ula, to jak najbardziej. Natomiast nie jestem pewna, czy kiedykolwiek jeszcze zdecyduję się na granie głównej roli w serialu codziennym, bo jest to niezwykle obciążające [...] Chyba chciałabym zrobić sobie jakąś przerwę - wyznała nam Julia Kamińska.

Poniżej wideo. Zobacz całą wypowiedź Julii Kamińskiej. Gdzie zamierza odpocząć na wakacjach?

Julia Kamińska o planach po "BrzydUli"
Julia Kamińska o planach po "BrzydUli" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Julia Kamińska chce skupić się na muzyce?

Julia Kamińska ma na swoim koncie również inne role poza "BrzydUlą". Aktorka może pochwalić się również bogatym CV, jeśli chodzi aktywność zawodową w dubbingowaniu postaci z bajek. Śpiew i taniec nie jest jej obcy. Już w pierwszej części "BrzydUli" wykonywała utwór pt. "Tyle słońca w całym mieście", wykorzystany w czołówce serialu. Do filmu animowanego "Zaplątani" śpiewała utwór "Każdy chciałby tak mieć". Z twórcami "BrzydUli" pracowała nad płytą.

"Nie mogę się doczekać głównie teledysków, bo mamy je już zaplanowane i są napisane. Jeden teledysk napisałam ja, jeden napisał Piotr Jasek i bardzo, bardzo tego wyczekuję" - powiedziała aktorka pod koniec 2021 roku w rozmowie z "Dzień dobry TVN".

W zeszłym roku artystka zaangażowała się w muzyczny projekt ze Skubasem. Przedsmak ich twórczości prezentujemy poniżej.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości