"Wyrwa" – gwiazdy na premierze filmu. Grażyna Torbicka, Tomasz Kot, Karolina Gruszka i inni zadali szyku

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Wyrwa" – gwiazdy na premierze filmu:  Grażyna Torbicka, Tomasz Kot, Karolina Gruszka

Gwiazdy polskiego kina zjawiły się tłumnie na premierze filmu "Wyrwa", który zachwycił publiczność swoją wartką akcją i nieprzewidywalnym wątkiem fabularnym. Zebrani z zapartym tchem obserwowali stylizacje gwiazd, które zgodnie z najnowszymi trendami stawiały na eleganckie i modowe kreacje. Niektórzy postawili na klasyczny styl, inni z kolei zdecydowali się na nowoczesne i odważne projekty. Na czerwonym dywanie pozowali m.in. Karolina Gruszka, Tomasz Kot, Grażyna Torbicka czy Magdalena Schejbal.

Premiera filmu "Wyrwa" zgromadziła na czerwonym dywanie wiele gwiazd polskiego kina, które zachwyciły publiczność swoimi gustownymi i modnymi stylizacjami. W eleganckich i nowoczesnych kreacjach zaprezentowali się m.in. Karolina Gruszka, Tomasz Kot, Grażyna Torbicka czy Magdalena Schejbal. Aktorzy i aktorki postawili na klasykę, eleganckie fasony i subtelne dodatki, inni z kolei zdecydowali się na bardziej odważne i ekstrawaganckie projekty, zwracając na siebie uwagę ciekawymi formami, kolorami i fakturami. Zobacz koniecznie zdjęcia z tego wydarzenia!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Tajemnice produkcji #7. Kulisy filmu "Pokusa". Realizacja scen intymnych i płacz na planie
Tajemnice produkcji #7. Kulisy filmu "Pokusa". Realizacja scen intymnych i płacz na planie Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Wyrwa" – o czym jest film?

"Wyrwa" to film oparty na bestsellerowej powieści Wojciecha Chmielarza o tym samym tytule. Głównym bohaterem jest Maciek, granym przez Tomasza Kota. Jest on człowiekiem, którego życie wywróciło się do góry nogami po tragicznym wypadku samochodowym, w którym zginęła jego żona Janina, zagrana przez Karolinę Gruszkę. Nie wiedząc, co stało się naprawdę, Maciek postanawia odkryć tajemnicę związana z jej śmiercią. W toku swoich dochodzeń napotyka wiele wątków i pytań, które prowadzą go na ścieżki przeszłości jego żony. Próby rozwiązania tej skomplikowanej zagadki wiodą go przez różne miejsca i sytuacje, co prowadzi do nowych, niespodziewanych odkryć. Akcja filmu toczy się w niezwykle szybkim tempie, z licznymi zwrotami akcji i zaskakującymi momentami. Reżyser, Bartosz Konopka, stworzył niezwykle interesującą i wciągającą historię, która przyciągnęła uwagę wielu widzów. "Wyrwa" to film pełen tajemnic i emocji, który wciąga widza od pierwszej minuty i nie pozwala oderwać się od ekranu.

Zobacz zwiastun:

"Wyrwa" – gwiazdy na premierze filmu

Na premierze filmu "Wyrwa" zjawili się licznie znani aktorzy i aktorki, którzy zrobiły wrażenie swoimi modnymi stylizacjami. Karolina Gruszka olśniewała w wiosennej, kwiecistej sukience z bufiastymi rękawami i czerwonym odcieniem przełamanym zielonymi akcentami. Tomasz Kot prezentował się bardzo elegancko w dopasowanym garniturze, kamizelce z delikatnymi prążkami i białej koszuli. Natomiast Grażyna Torbicka wybrała modny, dopasowany garnitur w prążki, który jest hitem tego sezonu! Magdalena Szejbal postawiła na garniturową sukienkę, która także wpisuje się w najnowsze trendy. Jak wyglądały inne gwiazdy?

Zobacz galerię zdjęć:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości