Gwiazdy

Anna Lewandowska pomoże jednej z polskich rodzin. "Pomyślałam o mojej małej Laurce"

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Anna Lewandowska

Anna Lewandowska to niewątpliwie jedna z najbardziej znanych i lubianych polskich trenerek. Żona Roberta Lewandowskiego nie stroni od pokazywania swojego życia w mediach społecznościowych i słynie z podejmowania inicjatyw charytatywnych. Niedawno zachęciła do pomagania i wolontariatu w "Szlachetnej Paczce".

Anna Lewandowska od wielu lat jest ambasadorką Szlachetnej Paczki. Razem z mężem chętnie udziela się w akcjach charytatywnych i nie szczędzi prywatnych środków na pomoc. W tym roku sportsmenka pomoże rodzinie Pani Teresy, której mąż zginął w tragicznym wypadku.

Anna Lewandowska wspiera akcje charytatywne

Robert i Anna Lewandowscy to prawdopodobnie jedna z najbardziej zapracowanych par polskiego show-biznesu. Mimo wielu obowiązków zawsze jednak znajdują czas na to, by wykorzystać swoją popularność i możliwości do pomocy innym.

"W tym roku przygotowuje Paczkę dla Rodziny Pani Teresy, która jeszcze rok temu wiodła spokojne życie u boku ukochanego męża i czwórki dzieci. Niestety, kilka miesięcy temu mąż pani Teresy, jedyny żywiciel rodziny, zginął tragicznie w wypadku. Zostali sami.  Najstarszy syn ma 14 lat, a najmłodsza córeczka dwa latka. Od razu sobie pomyślałam o mojej małej Laurce, która również ma dwa lata – mówi poruszona trenerka. Pani Teresa potrzebuje podstawowych rzeczy, takich jak: żywność, produkty higieny, artykuły szkolne. Natomiast największym marzeniem dwulatki jest... lalka. Wokół są osoby, które - tak jak pani Teresa – nie poradzą sobie bez pomocy innych. Warto dzielić się z nimi dobrem, bo każda pomoc jest na wagę złota dla tych, którzy mają najtrudniej" - powiedziała o akcji Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska o pomaganiu 

Anna Lewandowska, choć z dużą dozą ostrożności podchodzi do mówienia o swoim życiu i relacjach rodzinnych, to kilkakrotnie zaznaczyła, że jej życie nigdy nie było usłane różami. Jako dziecko musiała zmierzyć się bowiem z opuszczeniem domu przez ojca i biedą, która znacząco wpływała na jej życie. W tym roku trenerka zdecydowała, że pomoże rodzinie pani Teresy, która w ciągu minionych miesięcy straciła męża i jedynego żywiciela rodziny.

"Dobro i pomaganie to coś, co płynie z mojego serca. Zawsze staram się pomagać osobom, które dotknął los. Każda pomoc jest wartościowa, niezależnie od tego, czy jest ona większa, czy mniejsza. Ważne jest to, co jest w sercu i to, że to dobro zawsze wraca" – powiedziała Anna Lewandowska.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: GETTY IMAGES

Pozostałe wiadomości