Gwiazdy

Catherine Zeta-Jones reaguje na plotki o rozstaniu. Pokazała wymowne zdjęcie

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Catherine Zeta-Jones reaguje na plotki o rozstaniu

Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja o rozstaniu Catherine Zety-Jones i Michaela Douglasa. Informator twierdził, że małżeństwo rozwodzi się po 22 latach. Teraz aktorka zabrała głos i dodała na Instagramie wymowne zdjęcie z mężem. "Nie straszcie nas tak" - pisali fani.

Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas są małżeństwem od 22 lat. Pomimo że małżonków dzieli duża różnica wieku, bo aż 25 lat, to doczekali się dwójki dzieci, 22-letniego Dylana i 19-letniej Carys. Kilka dni temu w mediach pojawiły się niepokojące doniesienia o ich rozstaniu.

Catherine Zeta-Jones reaguje na plotki o rozstaniu

Wszystko zaczęło się tuż po tym, kiedy na rynku nieruchomości znalazł się ich apartament w Nowym Jorku na sprzedaż. Niedługo później aktor pojawił się bez żony na gali SAG. Informator magazynu "New Idea" doniósł, że Michael Douglas miał być zazdrosny o żonę.

"Czas rozłąki nie był dobry dla Catherine i Michaela. Michael jest typem mężczyzny, który chce mieć żonę blisko siebie, więc ta odległość spowodowała między nimi napięcie. Już wcześniej byli na krawędzi, więc czas pokaże, czy wyjdą z tego bez szwanku" – przekazały zagraniczne media.

Przez kilka dni ani Catherine Zeta-Jones, ani Michael Douglas nie zabierali głosu w tej sprawie. Aż do teraz. Aktorka dodała wymowne zdjęcie na Instagramie... z mężem.

"Patrzę na ciebie, mała" - napisała w opisie.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautów, którzy odetchnęli z ulgą, widząc najnowszy post aktorki.

"Uff, wiedziałam, że wszystko dobrze", "No w końcu", "Ile razy media was już rozwodziły?", "Pięknie wam razem", "Nic nie pokona prawdziwej miłości", 'Wszystkiego dobrego dla was" - czytamy.

Zobacz wideo:

"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o znajomościach z uczestnikami
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o znajomościach z uczestnikami

Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas - historia miłości

Przypomnijmy, że na początku ich znajomości aktorka bardzo nieufnie podchodziła do Michaela Douglasa, a on już na pierwszym spotkaniu oświadczył, że założy z nią rodzinę. Ich pierwsza randka zakończyła się fiaskiem, a aktor długo starał się o kolejną szansę.

W sylwestra 1999 roku, niecały rok po pierwszym spotkaniu, Michael Douglas wręczył ukochanej diamentowy pierścionek, który kosztował go aż milion dolarów. Catherine Zeta-Jones, przyjmując oświadczyny, była już w ciąży z synem. Dylan urodził się w sierpniu, a już w listopadzie zakochani stanęli na ślubnym kobiercu.

Ich związek budził ogromne kontrowersje. Mówiono, że ich uczucie szybko zakończy się rozwodem, jednak ku zaskoczeniu wielu, w 2003 r. para powitała na świecie córkę Carys. Okazało się, że wbrew pogłoskom, ani różnica wieku, ani inne trudności nie przeszkodziły tej dwójce w dążeniu do szczęścia.

W 2010 r. w mediach pojawiła się smutna informacja. U aktora wykryto nowotwór — raka krtani. Dzięki wsparciu żony Michael Douglas pokonał chorobę. Kiedy wydawało się, że ich szczęściu nic nie zagraża, u aktorki zdiagnozowano chorobę afektywną dwubiegunową. Aktorka trafiła do kliniki psychiatrycznej, jednak dzięki lekom i wsparciu najbliższych jest w stanie funkcjonować bez stałej opieki medycznej.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images North America

Pozostałe wiadomości