Gwiazdy

Historia miłości Katarzyny Sokołowskiej i Artura Koziei. Poznali się podczas randki w ciemno

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
"Viva!"
Katarzyna Sokołowska i Artur Kozieja. Kto jest partnerem jurorki "Top Model"?

Katarzyna Sokołowska spodziewa się dziecka. Jurorka "Top Model" ogłosiła, że jest w ciąży ze swoim wieloletnim partnerem Arturem Kozieją. Ukochany Katarzyny Sokołowskiej ma już dwójkę dzieci z poprzedniego związku. Historia miłości tej pary to opowieść o dojrzewaniu uczucia.

Katarzyna Sokołowska poznała swojego ukochanego sześć lat temu. Dla jurorki "Top Model" pierwsze spotkanie ze swoim przyszłym partnerem to była randka w ciemno. Artur Kozieja już wcześniej wypatrzył sobie reżyserkę pokazów. Dla niego ich pierwsze spotkanie było idealnie zaaranżowanym wieczorem. Katarzyna Sokołowska nie była od razu zachwycona mężczyzną, którego zobaczyła. Dziś są dla siebie ogromnym oparciem, inspiracją, a już niedługo partnerami w wychowywaniu ich pierwszego wspólnego dziecka.

Katarzyna Sokołowska i Artur Kozieja. Randka w ciemno i przełom w relacji

Do pierwszego spotkania pary doszło w 2016 roku. Artur Kozieja bardzo chciał przekonać się na żywo, jaką osobą jest Katarzyna Sokołowska. Biznesmen był nią wcześniej zauroczony.

"Artur bardzo się postarał, żeby mnie poznać i namówił do tego pośrednika, tak zwaną swatkę. Dopiero będąc w taksówce, poznałam imię osoby, z którą się umówiłam" - przyznała jurorka "Top Model" w rozmowie z "Plejadą".

Randka się odbyła, ale każda ze stron miała inne wrażenia po spędzeniu czasu razem. Artur Kozieja przekonał się, że naprawdę piękna reżyserka pokazów ma sporo uroku.

"Kasia bardzo mi imponowała. Wydawało mi się, że jest interesującą osobą, z którą będę miał wiele tematów do rozmów. Nie pomyliłem się" - powiedział partner gwiazdy.

Katarzyna Sokołowska w rozmowie z "Dzień dobry TVN" stwierdziła, że nie zakochała się w mężczyźnie od razu, ale potrafiła docenić jego starania i zdradziła, czym urzekł ją partner.

"Nie mogę powiedzieć, że wpadłam pod stół w pierwszej godzinie, ale to było długie spotkanie i bardzo interesujące. Potem się szybko potoczyło [...] Sposób komunikowania się, rodzaj wyobraźni, tembr głosu... Suma różnych bodźców sprawiła, że wydał mi się interesujący" - wyznała w wywiadzie.

Rok po randce w ciemno ogłosili, że są razem. Katarzyna Sokołowska mogła oficjalnie powiedzieć, że jest zakochana.

"Ależ kocham, kocham rodzinę, kocham moich braci i kocham… mojego faceta Artura. Bardzo go kocham. Kocham też nową siebie, taką, która nauczyła się dawać sobie więcej oddechu, wyjeżdżać na urlopy, jeździć po świecie, jeść w różnych knajpkach. Uwielbiam jedzenie i takie wyprawy. Nauczyłam się po prostu celebrować życie [...] Lubię tę zmienność. To moja 'nieznośna lekkość bytu'. Tylko miłość i mój partner niech zostaną bez zmian" - powiedziała w rozmowie z "Vivą".

Katarzyna Żak od lat jest szczęśliwą mężatką. Jaki jest sekret?
Katarzyna Żak od lat jest szczęśliwą mężatką. Jaki jest sekret?

Artur Kozieja ma dwie córki. Jak dogadują się z Katarzyną Sokołowską?

Partner Katarzyny Sokołowskiej ma 53 lata i pochodzi z Karpacza. Artur Kozieja zrobił karierę w bankowości inwestycyjnej. W 2017 roku porzucił bankowość dla branży hotelarskiej, z którą związana jego rodzina. Mężczyzna tworzy projekty hoteli, a jego ukochana podsuwa mu pewne artystyczne wizje.

Prywatnie Artur Kozieja ma dwie córki z poprzedniego związku. Bliźniaczki Julia i Wiktoria przyszły na świat w 2003 roku. Są już dorosłymi kobietami. Na co dzień mieszkają w Londynie. Jak dogadują się z partnerką ich ojca?

"Wchodząc w pewnym sensie z bagażami w ten związek, bardzo bałem się reakcji Kasi i moich córek. Okazało się, że Kasia jest osobą, która strasznie dba o tę relację. To mnie też bardzo ujęło. To bardzo ważne we wspólnym byciu dorosłych ludzi" - opowiadał Artur Kozieja w "Dzień dobry TVN".

Katarzyna Sokołowska kilka razy pokazała córki swojego partnera na Instagramie. Gdy wkroczyły w pełnoletność, złożyła im piękne życzenia.

"Julia, Victoria, pamiętacie tę chwilę? Jak ten czas szybko płynie… a dzisiaj już Wasza 18-stka. Kochane moje, wielu wspaniałych życiowych podróży Wam życzę! Wasza K" - napisała na Instagramie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: "Viva!"

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości