Gwiazdy

Katarzyna Sokołowska zaszła w ciążę dzięki in vitro. "To jest mój timing"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Katarzyna Sokołowska zdecydowała się na in vitro

Katarzyna Sokołowska kilka tygodni temu poinformowała internautów, że wraz z ukochanym spodziewają się dziecka. Reżyserka pokazów mody ostatnio pojawiła się w programie TVN "Miasto kobiet", w którym powiedziała, że zaszła w ciążę dzięki metodzie in vitro.

Katarzyna Sokołowska i Artur Kozieja są w związku już od wielu lat. Artur Kozieja jest polskim przedsiębiorcą, który inwestuje w branży hotelarskiej. Para do tej pory nie mówiła za dużo o swoim życiu prywatnym i nawet podczas show-biznesowych imprez jurorka "Top Model" pozowała do zdjęć raczej sama. Ich miłość można było obserwować głównie na Instagramie.

Katarzyna Sokołowska szczerze o ciąży

W Wielkanoc tego roku Katarzyna Sokołowska zaskoczyła wszystkich i udostępniła zdjęcie z brzuszkiem ciążowym. Fani, bliscy i rodzina gratulowali jurorce "Top Model" w komentarzach. Ostatnio Katarzyna Sokołowska gościła w programie TVN "Miasto kobiet", w którym powiedziała nieco więcej o ciąży.

W rozmowie z prowadzącymi opowiedziała o emocjach, które towarzyszą jej i jej partnerowi w czasie ciąży, a także o tym, jak pogodzić macierzyństwo z pracą. Reżyserka pokazów mody wyznała również, że zaszła w ciążę dzięki metodzie in vitro.

Zobacz wideo:

Maja Hyży bała się o czwartą ciążę
Maja Hyży bała się o czwartą ciążę Źródło: Co za Tydzień

Reżyserka pokazów mody zdecydowała się na metodę in vitro

Katarzyna Sokołowska wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się na zajście w ciążę tak późno.

"To jest zawsze wypadkowa bardzo wielu spraw w życiu. Tego, w jakim czasie dojrzewamy, dorastamy, kim chcemy być, jacy jesteśmy. Patrząc na to moje życie, jestem pewna, że to jest dla mnie najlepszy moment. Wiele osób może z tym dyskutować, ale to jest zupełnie inny temat" - wyjaśniła.

Reżyserka pokazów mody uważa, że ciąża w tym momencie jest dla niej idealna.

"To jest mój timing. To się mogło zdarzyć wcześniej, ale się nie zdarzyło, z czym boryka się bardzo wiele kobiet. (…) Jestem tą szczęściarą, że mi się naprawdę udało. To też był wysiłek" - dodała.

Ja się zdecydowałam na procedurę in vitro

Mamy nadzieję, że już niebawem na świecie pojawi się mała pociecha Katarzyny Sokołowskiej i Artura Koziei. Trzymamy kciuki i życzymy im powodzenia.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości