Gwiazdy

Łukasz i Edyta Golcowie obchodzą 22. rocznicę ślubu. "Uśmiech żony wart miliony"

Gwiazdy

Autor:
Urszula
Grabowska
Źródło:
https://www.instagram.com/golecuorkiestra/
Łukasz i Edyta Golec

Zespół GolecuOrkiestra to jeden z najpopularniejszych zespołów muzycznych w Polsce. Współzałożyciel zespołu i jednocześnie brat bliźniak Pawła Golca, Łukasz Golec wraz z żoną Edytą Golec świętują rocznicę ślubu. Para o swoim szczęściu poinformowała fanów na Instagramie.

Łukasz Golec wziął ślub w 2000 roku z Edytą Mędrzak w górach. Mają trójkę dzieci: Bartłomieja, Antoninę i Piotra i razem grają w zespole GolecuOrkiestra. Dokładnie 22 lat temu para powiedziała sobie tak, o czym poinformowała na swoim profilu na Instagramie Edyta Golec.

"Uśmiech żony wart miliony. I niech tak pozostanie. Dziękuję Ci Kochanie, za te 22 lata wspólnej przygody" - napisała żona muzyka.

Para ma jeszcze jeden powód do świętowania, Edyta Golec obchodzi tego samego dnia imieniny. Pod postem w mediach społecznościowych nie zabrakło miłych słów i życzeń.

"Wszystkiego dobrego na kolejne lata razem" - piszą fani pary.

Małżeństwo Golców

Mimo że małżeństwem są już 22 lata, to wciąż na zdjęciach widać, że są w sobie zakochani. Ich wspólną pasją jest muzyka. Edyta Golec gra na altówce, śpiewa i komponuje wraz z mężem i jego bratem bliźniakiem. Znajomi pary mówią, że są dla siebie wsparciem nie tylko na koncertach, ale też w życiu. Rzadko pojawiają się na ściankach. Wolą wspólnie spędzać czas w góralskim zaciszu. Ostatni ich album zatytułowany: "SymphoEthnic" zyskał uznanie krytyków muzycznych. Zespół obchodził w tamtym roku 20-lecie działalności.

Również na profilu zespołu w mediach społecznościowych nie zabrakło życzeń dla pary.

"Naszej zespołowej parze, Edytce i Łukaszowi, z okazji 22 rocznicy ślubu, ekipa GuO życzy dużo miłości, zrozumienia i szczęścia! Życzymy Wam szczególnie wytrwałości w byciu razem: w domu, na scenie, w busie, w studiu i na urlopie" - napisano.

Fani przyłączyli się do życzeń w komentarzach. 

Joanna Krupa o braku pasji do gotowania
Joanna Krupa o braku pasji do gotowania Joanna Krupa o braku pasji do gotowania

Paweł Golec świętuję 21. rocznicę ślubu

Brat Łukasza Golca z kolei, Paweł Golec, od 2001 roku jest w związku małżeńskim z  Katarzyną. Para ma dwójkę dzieci: Maję i Annę. W rozmowie z Aleksandrą Głowińską w cyklu "Co za kobieta", żona Pawła Golca opowiedziała o małżeństwie i córkach.

"Nie chcę urazić mojego męża, ale na pewno motorem napędowym całej rodziny jestem ja. Ostatnio myślałam o tym w kontekście mojej starszej córki. Czego ją nauczyłam i z czym wypuszczam w dorosłość. Ona jest taka samodzielna. Ze wszystkim sobie poradzi. Mój związek z mężem artystą tak bardzo zaangażowanym i tak dużo pracującym sprawił, że dziś jestem tak silną i samodzielną kobietą. Musiałam być taka" - zapewnia w wywiadzie.

Jak widać obydwaj bracia tworzą szczęśliwe rodziny, muzykują i cieszą się życiem w górach. Ich autentyczność i miłość do ludzi spowodowały, że zespół od lat ma wiernych fanów, którzy przychodzą na koncerty w całej Polsce.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Przeczytaj też:

Autor:Urszula Grabowska

Źródło: https://www.instagram.com/golecuorkiestra/

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości