Gwiazdy

Karolina Bielawska o wpadce na finale Miss World. "Zgubiłam połowę sukienki"

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Źródło:
Dzień Dobry TVN
Karolina Bielawska

Karolina Bielawska to druga Polka w historii, która zdobyła tytuł Miss World. Wraz z koronacją i tytułem najpiękniejszej kobiety świata otrzymała setki zaproszeń na eventy, spotkania branżowe i wywiady. Podczas jednego z nich opowiedziała o wpadkach, które przydarzyły się jej podczas konkursu piękności.

Piękna Polka w studiu "Dzień Dobry TVN" wyznała, że choć finalistki Miss World przez wiele osób są uznawane za idealne, sam konkurs do takich nie należy. Podczas wystąpienia Karoliny Bielawskiej zdarzyły się bowiem niewielkie wpadki. Na szczęście nie zaważyły na wyborze jury.

Karolina Bielawska o wpadkach podczas Miss World

Karolina Bielawska w studiu "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o ciężarze korony, emocjach, rozmowie z mamą i nieplanowanych sytuacjach wynikających ze stresu. 

"Było tyle emocji, że na początku zapomniałam jej założyć (korony), miałam swoje finałowe przejście na Miss Świata bez korony i zapytali, czy może jednak bym wróciła na koronację. Zgubiłam też połowę swojej sukienki, także działo się podczas tego finału" - opowiedziała najpiękniejsza kobieta świata. 

Adriana Kalska o swoim wieku i karierze aktorskiej
Adriana Kalska o swoim wieku i karierze aktorskiej

Polka otrzymała tytuł Miss World

Karolina Bielawska powtórzyła sukces Anety Kręglickiej i otrzymała koronę Miss Świata. Opowiedziała o wachlarzu emocji i rozmowach, jakie przeprowadziła zaraz po finale. Wyznała, że w pierwszej kolejności zadzwoniła do mamy, która specjalnie na ten wyjątkowy dzień wzięła wolne w pracy. 

"Szczerze, nie wiem, kto pierwszy dzwonił, ale wiem, do kogo ja zadzwoniłam. Do swojej mamy, która i płakała, śmiała się i miała chyba wszystkie możliwe emocje, jakie mogła mieć. Wzięła dzień wolny w pracy, bo tyle tego wszystkiego, cała nieprzespana noc" - powiedziała Karolina Bielawska.

Obowiązki Miss Świata

Karolina Bielawska razem z tytułem Miss World otrzymała wiele obowiązków wynikających ze swojej roli. W najbliższych miesiącach czeka ją wiele podróży, jednak jak zastrzega, życie prywatne i rodzinne zawsze będzie dla niej priorytetem.

"Czeka mnie dużo podróżowania, z czego bardzo się cieszę, bo to moja pasja i z tej pomocy, którą będziemy nieść na całym świecie. Będziemy dołączały się do projektów różnych dziewczyn z całego świata, co jest niesamowite i to jest to główne przesłanie tego konkursu" - powiedziała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło: Dzień Dobry TVN

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości