Gwiazdy

Baron szczerze o ojcostwie. "Dojrzewam do takiej decyzji, to zasługa Sandry"

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
"Jastrząb Post"
Sandra Kubicka i Baron otworzyli się na temat rodzicielstwa

Sandra Kubicka i Baron są parą od prawie roku i chętnie opowiadają o swoim związku. Modelka nigdy nie ukrywała, że pragnie zostać matką. Muzyk zespołu Afromental dojrzewa do ojcostwa. Baron wyznał, że to dzięki ukochanej. Wypowiedź zakochanych o dziecku wiele znaczy.

Sandra i Baron oficjalnie potwierdzili swój związek w październiku 2021, ale w rozmowie z "Plotkiem" modelka wyznała, że są parą od lipca. Gwiazda wyznaje w wywiadach, że jest bardzo zakochana i w końcu trafiła na odpowiedniego mężczyznę. Szczerze opowiada o swojej miłości i o tym, że nie wstydzi się uczuć.

"Jestem bardzo wylewna. Szczerość to moja cecha i zaleta bym powiedziała. Ja jak czuję miłość, to jestem pierwsza, która to mówi [...] Lubię napisać liścik, schować go gdzieś. Mój język miłości to jest gest, atencja" - mówiła w rozmowie z "Plotkiem".

Sandra Kubicka i Baron są gotowi na dziecko? Jakim ojcem będzie muzyk Afromental?

Zakochani wspólnie promowali kolekcję ubrań, którą zaprojektował Baron. Reporterka "Jastrząb Post" zapytała muzyka, czy Sandra Kubicka jest kobietą, która mogłaby zostać matką jego dziecka. Baron otworzył się na temat ojcostwa.

"Myślę, że przede wszystkim ja coraz bardziej w głowie dojrzewam do takiej decyzji i to jest zasługa Sandry, że takie myśli pojawiają się, więc absolutnie tak" - stwierdził.

Sandra Kubicka zareagowała na odpowiedź partnera i potwierdziła, że nadal marzy o zostaniu matką.

"Jeżeli Alek tak powiedział, to tak jest. Ja bardzo chciałabym, jestem gotowa. Obecnie to ja zwolniłam tempo i mówię ok, prężniej idziemy z firmami. Teraz, gdybym zaszła w ciążę byłabym najszczęśliwszą osobą na świecie, ale musiałabym zwolnić z pracą. Ale pewnie tak się będzie działo, że w momencie, kiedy najmniej tego oczekuję, to tak się wydarzy" - wyjaśniła w rozmowie.

Modelka dodała, że jej wybranek jest wymarzonym kandydatem na ojca, ale niczego na nim nie wymusza. Decyzja o dziecku będzie wspólna.

"Alek na pewno będzie cudownym tatą, bo widzę, jakie ma podejście do dzieci. Mamy te rozmowy w domu. To nie jest tak, że ja wymuszam cokolwiek. Po prostu otwarcie rozmawiamy. Czasami ja poruszam ten temat, czasami on. Kto wie…" - rozmyśla Sandra Kubicka.

Patrycja i Bartek z "40 kontra 20". Związek na odległość i przeprowadzka do Berlina
Patrycja i Bartek z "40 kontra 20". Związek na odległość i przeprowadzka do Berlina Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Związek Sandry Kubickiej i Barona. "Ludzie wróżyli nam miesiąc"

Sandra Kubicka zdawała sobie sprawę z tego, że gdy ogłosi związek z Baronem, nie spotka się z samymi gratulacjami. Niektóre osoby wątpiły w szczerość tej relacji.

"Tu jeszcze wstydziliśmy się wypowiedzieć te dwa słowa, więc 'mówiliśmy' to sobie piosenkami. Ukrywaliśmy się przed światem, a nieżyczliwi ludzie wróżyli nam miesiąc. To i tak długo, bo sama myślałam, że może max tydzień i po prostu cieszyłam się każdym dniem, jakby był to ostatni. A dziś uwielbiam ten filmik i życie z Tobą Alek Baron. Nie zamieniłabym tego na nic" - napisała na Instagramie, publikując filmik, na którym śpiewa z ukochanym utwór zespołu Lady Pank.

Partnerka Barona nie miała wcześniej szczęścia w miłości. Kolejni partnerzy bardzo ją rozczarowywali.

"Lubię patrzeć na stare zdjęcia, bo od razu przypominam sobie, w jakim miejscu byłam w życiu. Tu np. nie czułam się za dobrze ze sobą, poprzedni chłopak, z którym się spotykałam, mówił mi, że jestem gruba i zamknęłam się w sobie. Nie wiedziałam za bardzo, co będę teraz robić w życiu, rzuciłam modeling, rozstałam się z agencją w Polsce, a Alek cały czas powtarzał mi, że jestem zaradna i dam radę. Uszczęśliwił, pokochał i sprawił, że poczułam się nareszcie doceniona. A doceniona, zadbana, spokojna i szczęśliwa kobieta, to kobieta, która może wszystko" - dodała na Instagramie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: "Jastrząb Post"

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości