Gwiazdy

Tomasz Oświeciński szuka "krewnych". "Tęsknię rozpaczliwie, kocham i pragnę odwiedzić"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Tomasz Oświeciński podczas Bestsellerów Empiku

Tomasz Oświeciński podzielił się na Instagramie zdjęciem z wakacji, na którym pozuje razem z partnerką i córką. Aktor zaapelował do internautów i w zabawny sposób ogłosił poszukiwania "krewnych" w ciepłych krajach, do których chciałby wyjechać.

Tomasz Oświeciński podobnie jak większość gwiazd często dzieli się swoimi przemyśleniami w mediach społecznościowych. Ostatnio aktor rozbawił swoich fanów, kiedy dodał zdjęcie, komunikując, że z chęcią wybrałby się do ciepłych krajów, patrząc na pogodę, jaka panuje w Polsce.

Tomasz Oświeciński rozbawił fanów na Instagramie

Na swoim profilu aktor zamieścił zdjęcie z ukochaną i córką, i zaapelował do "krewnych", którzy mieszkają na Malediwach, Bali, Seszelach lub na Dominikanie. Napisał:

"Uwaga! Pilne! Poszukiwani krewni na Malediwach, Bali, Seszelach lub Dominikanie!!! Tęsknię rozpaczliwie, kocham i pragnę odwiedzić. Załączam portret pamięciowy dla ułatwienia rozpoznania elementów podobieństwa. Dla szczęśliwego znalazcy wysoka nagroda w postaci naszego doborowego towarzystwa na czas nieokreślony. P.S. Psy i konie są grzeczne i nie brudzą w domu" - czytamy.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy fanów, których wpis aktora rozbawił.

"Chętnie przygarniemy za miesiąc na Dominikanie w Bayahibe", "Wszystkich was przygarnę", "Ja się dołączam do prośby!", "Poprawiłeś mi humor", "Chętnie również bym wyemigrowała od tego deszczu i śniegu", "Chcę już słoneczko, weźcie mnie ze sobą" - czytamy.

Zobacz wideo:

Olga Buława o samopoczuciu w ciąży
Olga Buława o samopoczuciu w ciąży Olga Buława w rozmowie z Aleksandrą Głowińską z serwisu cozatydzien.tvn.pl powiedziała, jak czuła się w ciąży. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Tomasz Oświeciński - rodzina

Tomasz Oświeciński od wielu lat jest w związku z ukochaną Aleksandrą, razem wychowują 13-letnią córkę Maję. Ich uczucie jednak nie zawsze wyglądało tak, jak teraz. Mało kto wie, że Tomasz Oświeciński i Aleksandra byli małżeństwem, jednak rozwiedli się, ponieważ ukochana aktora nie mogła zaakceptować pocałunków z innymi kobietami na planach filmowych.

"Nie mogła znieść np. pocałunków w serialu. Były przez to sprzeczki. Ja jej tłumaczyłem, że to moja praca, robię to, bo jest w scenariuszu, a ona na to: 'Wiesz, to ja się jutro pocałuję z kolegą w pracy, nagram to i ci wyślę'"- mówił w jednym z wywiadów aktor.

Jakiś czas później Tomasz Oświeciński był widywany z nową partnerką, ale szybko okazało się, że byli małżonkowie nie mogą bez siebie żyć i postanowili dać sobie drugą szansę. Życzymy im wszystkiego dobrego.

 Zobacz również:

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości