Programy

Dorota Szelągowska odmieniła życie Anety Lewandowskiej. Kobieta wygrała walkę z rakiem

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Reporter:
TVN
"Totalne remonty Szelągowskiej": prowadząca Dorota Szelągowska

"Totalne remonty Szelągowskiej" to wyjątkowy program, który zmienia nie tylko wygląd wnętrz, ale także losy uczestników. Tym razem Dorota Szelągowska odmieniła życie Anety Lewandowskiej, członkini stowarzyszenia "RakOut", która wygrała walkę z rakiem i teraz pomaga innym.

W trzecim odcinku nowego sezonu programu "Totalne remonty Szelągowskiej" Dorota Szelągowska rusza z remontową misją do Siedlec, aby pomóc Anecie Lewandowskiej. Bohaterka tego odcinka walcząc z rakiem, nie zapomniała o innych.

"Totalne remonty Szelągowskiej". Remont w mieszkaniu Anety z Siedlec

Tym razem Dorota Szelągowska z remontową misją przyjechała do Siedlec. Zaprosiły ją członkinie stowarzyszenia "RakOut". Zostało ono założone przez kobiety walczące z chorobą nowotworową i pomagające innym przejść przez to trudne doświadczenie. Postanowiły one sprawić niespodziankę życia wyjątkowej osobie.

Aneta Lewandowska to jedna z założycielek stowarzyszenia "RakOut". Podejmując walkę z rakiem, nie zapomniała o tym, że wokół niej są inne osoby, które także potrzebują wsparcia. Aneta już dwukrotnie zmagała się z nowotworem. Pierwszy raz zachorowała w 2006 roku. Przeszła jednostronną mastektomię. Jest zdrowa od połowy ubiegłego roku.

Już w trakcie leczenia postanowiła pomagać innym kobietom chorującym na raka piersi. Wspólnie założyły stowarzyszenie "RakOut". Szybko okazało się, że Aneta jest kołem napędowym całej grupy. Dla niej po prostu nie ma rzeczy niemożliwych.

Aneta jest mamą dwóch córek. Mąż pracuje jako kierowca tira i często wyjeżdża na miesięczne trasy. Kobieta od zawsze chciała mieć mieszkanie jak z programów Doroty Szelągowskiej. Teraz jej marzenie się spełni.

Zobacz zwiastun nowego odcinka "Totalnych remontów Szelągowskiej":

"Totalne remonty Szelągowskiej". Sezon 4, odcinek 3 - Siedlce. Zwiastun
"Totalne remonty Szelągowskiej". Sezon 4, odcinek 3 - Siedlce. Zwiastun

"Totalne remonty Szelągowskiej". Metamorfoza mieszkania Anety z Siedlec

W mieszaniu 47-letniej Anety z Siedlec Dorota Szelągowska postawiła na elegancki nowoczesny styl i ciemne kolory, które przełamała surowym drewnem i dodatkami w kolorze złota.

Jak Wam się podoba efekt? Ekipa sprostała zadaniu? Zobaczcie sami:

"Totalne remonty Szelągowskiej"  - kto może wziąć udział w programie?

Do programu "Totalne remonty Szelągowskiej" nie można zgłosić się samemu. Można zgłosić np. członka rodziny, przyjaciela, współpracownika lub sąsiada. To będzie szansa na opowiedzenie jego niezwykłej historii i zmianę całego życia. Metamorfoza mieszkania będzie dla niego niespodzianką.

Aby wziąć udział w programie, należy wysłać wypełniony formularz, a w nim krótki filmik, odpowiedzieć na kilka pytań i dołączyć zdjęcia domu lub mieszkania, które ma zostać wyremontowane.

"Totalne remonty Szelągowskiej"  - kiedy i gdzie oglądać?

Kolejny sezon programu "Totalne remonty Szelągowskiej" można oglądać od 28 marca, o godz. 21.35 na antenie TVN oraz w Playerze. Nowe odcinki pojawiają się w poniedziałki.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Reporter: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości