Aktualności

Co za tydzień w jesiennej ramówce!
Spędź niedzielne przedpołudnie z nami i dowiedz się, CO to był ZA TYDZIEŃ! 

NIEDZIELA, 12:05

Olivier Janiak i jego reporterzy mają prawdziwy powód do dumy i świętowania – w najbliższym sezonie widzowie zobaczą 1000. odcinek „Co za tydzień”. Programu, który już niemal od 20 lat zagląda za kulisy najważniejszych wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych nie tylko w Polsce, ale i na świecie!

 

„Co za tydzień” to idealna pozycja dla tych, którzy lubią wiedzieć, co dzieje się w świecie kultury i rozrywki. Jedno jest pewne – nikt tak nie trzyma ręki na showbiznesowym pulsie, jak Olivier Janiak i jego sprawdzona ekipa. Kamery oraz reporterzy programu od prawie tysiąca(!) tygodni są tam, gdzie być warto. Premiery kinowe, teatralne, koncerty, pokazy mody, akcje charytatywne – to tylko niektóre z wydarzeń, za których kulisy zaglądają dziennikarze formatu.

 

Ostatnie miesiące okazały się wyjątkowe i bardzo trudne dla przemysłu kulturalno-rozrywkowego nad Wisłą. Świat powoli budzi się z letargu i wraca do normalnego życia. W najnowszym sezonie Olivier Janiak będzie uważnie przyglądał się temu, jak pandemia zmieniła życie artystów, twórców, bohaterów masowej wyobraźni i jak wpłynęła na ich pracę. Wpadnie też na pierwsze postpandemiczne wydarzenia. Nie zabraknie wizyt na planie najnowszych produkcji stacji, takich jak: „Królestwo kobiet”, „Usta usta”, „BrzydUla”, „Nieobecni” oraz kolejnych sezonów znanych już i lubianych formatów – „Chyłka” czy „Szadź”. Z kolei na fanów dużego ekranu czeka nie lada gratka – doniesienia zza kulis i premier jesiennych hitów filmowych – „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” oraz czwartej odsłony kinowego przeboju – „Listy do M.”.

 

 

 

Zobacz więcej:

Gwiazdy na pokazie najnowszej kolekcji Mariusza Przybylskiego 2020!
Gwiazdy na pokazie najnowszej kolekcji Mariusza Przybylskiego 2020!
Książka braci Collins
Książka braci Collins

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Olivier Janiak na planie serialu Usta Usta
Następny artykuł:

Olivier Janiak na planie serialu Usta Usta

tvnpix