Brian Cox uważa, że Meghan Markle od zawsze chciała wyjść za księcia. "Wiedziała, w co się pakuje"

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Brian Cox uważa, że Meghan Markle od zawsze chciała wejść do rodziny królewskiej

Znany brytyjski aktor Brian Cox w najnowszym wywiadzie otwarcie skrytykował Meghan Markle, która jego zdaniem dobrze wiedziała, kim jest książę Harry w momencie ich poznania. Artysta pokusił się o stwierdzenie, że ślub którymś z Windsorów był częścią jej misternego planu. "Meghan żyła dziecięcym marzeniem — chciała wyjść za czarującego księcia i wejść do rodziny królewskiej" - powiedział.

Meghan Markle twierdzi, że nie wiedziała, kim jest książę Harry w momencie, gdy go poznała. Wiele osób podaje jednak to w wątpliwość, ponieważ Amerykanka wiele lat wcześniej zapewniała w jednym z wywiadów, że jest ogromną fanką rodziny królewskiej i bacznie śledzi losy każdego z Windsorów. Teraz do sprawy odniósł się znany aktor, Brian Cox, który nie szczędził księżnej Sussex słów krytyki.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Dominik Abus o wychowywaniu dzieci w bogactwie
Dominik Abus o wychowywaniu dzieci w bogactwie Dominik Abus i Iga Muszakowska o pieniądzach w domu. Jak rozmawiają z dziećmi o finansach? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Brian Cox skrytykował Meghan Markle. "Chciała wyjść za księcia"

Brian Cox udzielił wywiadu, w którym otwarcie skrytykował Meghan Markle. Aktor znany szerszej publiczności z serialu "Sukcesja" stwierdził, że Amerykanka dobrze wiedziała, jakie konsekwencje wiążą się ze wstąpieniem do brytyjskiej rodziny królewskiej. Stwierdził też, że ukochana księcia Harry'ego rozpoznała go w momencie ich poznania.

"Meghan żyła dziecięcym marzeniem - chciała wyjść za czarującego księcia i wejść do rodziny królewskiej" - powiedział w wywiadzie dla "Haute Living New York". 

Brian Cox zauważył, że w momencie rozpoczęcia randkowania z wnukiem ówczesnej królowej, Meghan Markle zapoznała się z panującą na dworze etykietą i dobrze wiedziała, jak wygląda życie Windsorów. Aktor podkreślił, że Amerykanka powinna dostosować się do zasad i nie oczekiwać, że odetnie księcia Harry'ego od rodziny i wszystkiego tego, do czego był przyzwyczajony od dziecka. Brian Cox określił to mianem absurdu.

"Nie możesz wejść do systemu, w którym ktoś został już wyszkolony do zachowywania się w określony sposób, a potem po prostu oczekiwać, że się od niego odetnie. Chodzi mi o to, że ona wiedziała, w co się pakuje" - dodał.

Aktor jednocześnie zaznaczył, że wierzy parze, że byli źle traktowani na królewskim dworze i rozumie, że właśnie z tego względu Meghan Markle i książę Harry zamienili Wielką Brytanię na Stany Zjednoczone.

Meghan Markle od dziecka marzyła o sławie

Meghan Markle w jednym z dokumentów opowiedziała o swoim życiu. Już jako mała dziewczynka uważała, że osiągnie wielki sukces, a jej nauczyciele widzieli w niej ogromny potencjał. Amerykanka jest córką białego mężczyzny i czarnoskórej kobiety, jednak przez całe dzieciństwo nie zdawała sobie nawet sprawy ze swoich korzeni. Zamiast przejmować się segregacją społeczną, śmiało spełniała swoje marzenia. W tym to o byciu sławną.

Jedna z nauczycielek Meghan Markle w dokumencie "Harry & Meghan" pokazała jej dawną pracę szkolną. Żona księcia Harry'ego marzyła w niej o sławie i bogactwie, a także o pięknej willi. Talent Amerykanki do grania na scenie został odkryty bardzo szybko, potem Meghan Markle zadebiutowała w serialu "W Garniturach" i mogła cieszyć się spełnieniem swoich dziecięcych aspiracji. To właśnie mniej więcej wtedy opowiadała, że jest zafascynowana brytyjską rodziną królewską.

Meghan Markle od początku czuła się niechciana w gronie Windsorów, którzy otwarcie krytykowali jej styl bycia. Amerykanka bowiem chciała unowocześnić monarchię i nie stosowała się do większości zasad panujących na dworze. Odmawiała nawet nakładania rajstop, które są koniecznym wymogiem w stylizacji każdej arystokratki. Pałac Buckingham w pewnym momencie przestał bronić ukochanej księcia Harry'ego przed prasą, która była dla niej bezlitosna. Na przełomie 2019 i 2020 roku małżeństwo przeprowadziło się z Wielkiej Brytanii do Stanów Zjednoczonych.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego:  Andrew Milligan - WPA Pool/Getty Images

Pozostałe wiadomości