Gwiazdy

Maja Hyży zdradziła płeć dziecka! "Jesteśmy przeszczęśliwi"

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Maja Hyży zdradziła płeć dziecka

Maja Hyży wkrótce zostanie mamą po raz czwarty. Piosenkarka opublikowała na Instagramie rozczulające zdjęcie i razem z partnerem zdradzili płeć maluszka.

Maja Hyży wiedzie szczęśliwe życie prywatne. Gwiazda po rozwodzie z Grzegorzem Hyżym długo szukała miłości, aż w końcu znalazła ją w ramionach Konrada Kozaka. Para niespełna dwa lata temu powitała na świecie swoje pierwsze, wspólne dziecko, córeczkę Antoninę. Teraz zakochani spodziewają się drugiego potomka.

Maja Hyży zdradziła płeć czwartego dziecka

Maja Hyży to mama na pełny etat. Piosenkarka wychowuje dwóch synów, bliźniaków z małżeństwa z Grzegorzem Hyżym: Alexandra i Wiktora oraz córeczkę, która jest owocem związku z jej obecnym partnerem. Dodatkowo w domu rodziny często pojawia się córka Konrada Kozaka z jego poprzedniego związku. 

Na instagramowym profilu piosenkarki pojawiło się nowe zdjęcie z ukochanym. Na pierwszym planie widać ciążowy brzuch Mai Hyży oraz splecione dłonie przyszłych rodziców, które trzymają dziecięce buciki z różowymi sznurówkami. Tym samym para oznajmiła, że spodziewa się drugiej córeczki. 

"Spodziewamy się dziewczynki. Jesteśmy przeszczęśliwi" - napisala Maja Hyży.

Pod postem pojawiła się cała masa gratulacji. 

"Girls power!";

"Gratuluję";

 "Para do pary" - czytamy w komentarzach.

Maja Hyży o reakcji partnera na czwartą ciążę
Maja Hyży o reakcji partnera na czwartą ciążę Maja Hyży w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską dla serwisu cozatydzien.tvn.pl wspomniała dzień, w którym dowiedziała się, że jest w ciąży. Zaznaczyła, że miała obawy, co do zdrowia dziecka. Źródło: Co za Tydzień

Maja Hyży i Konrad Kozak spodziewają się drugiej córeczki - historia związku

Maja Hyży i Konrad Kozak są parą przynajmniej od ponad trzech lat. Zakochani w 2020 roku przywitali na świecie pierwsze, wspólne dziecko — córeczkę Antoninę. Piosenkarka chętnie chwaliła się swoim błogosławionym stanem, jednak nie publikowała zdjęć z partnerem. Konrad Kozak przez długi czas pozostawał więc dla fanów gwiazdy zagadką.

Dopiero jakiś czas temu Maja Hyży otworzyła się na opowiadanie o nowej relacji. Okazuje się, że ona i Konrad Kozak byli dla siebie sąsiadami. Gdyby tego było mało, synowie piosenkarki znali jej partnera wcześniej niż ona sama. 

"Mieszkaliśmy bardzo blisko siebie. Na tym samym osiedlu. Powiedzieliśmy do siebie tylko dzień dobry i od tego się zaczęło. Jesteśmy teraz w tym miejscu, w którym jesteśmy. Poszliśmy na kawę i Amor strzelił" - mówiła Maja Hyży w rozmowie z Jastrząb Postem. 

Gwiazda nie ukrywała, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. Dziś para jest już zaręczona, chociaż sama Maja Hyży nie obwieściła tego od razu swoim fanom. Dopiero po czterech miesiącach od wydarzenia informacje te potwierdziła jej menadżerka. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości