Gwiazdy

Rafał Maślak pokazał reakcję syna na zmianę fryzury. Mały Maks nie krył zaskoczenia

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Rafał Maślak pokazał reakcję syna na zmianę fryzury

Rafał Maślak kilka dni temu pokazał swoją metamorfozę w mediach. Okazało się, że model zdecydował się na ostre cięcie i skrócił swoje włosy. W rozmowie z nami wyznał, że bardzo ciekawi go reakcja syna, kiedy go zobaczy. Teraz Rafał Maślak pokazał nagranie z tego spotkania.

Rafał Maślak kilka dni temu zaskoczył fanów i pokazał na Instagramie zdjęcie bez włosów. Okazało się, że model pod nieobecność swojej żony i dzieci zdecydował się skrócić włosy prawie do zera. W rozmowie z nami Rafał Maślak powiedział, że zdziwił się, kiedy żona powiedziała mu, że wygląda całkiem nieźle.

Rafał Maślak pokazał reakcję syna na nową fryzurę

Model powiedział:

"Zrobiłem żonie małą niespodziankę i wysłałem jej zdjęcie, ale o dziwo spodobało się jej. Powiedziała, że wyglądam całkiem dobrze" - powiedział.

Zaznaczył, że przez kilka dni nie widział się z rodziną, dlatego unika pokazywania się podczas rozmów wideo z dziećmi. Dodał, że chciałby zaskoczyć synka.

"Na rozmowach wideo specjalnie nie pokazuje się swoim dzieciom, żeby zobaczyć ich reakcję (śmiech). Syn na pewno będzie w ciężkim szoku" - powiedział.

Zobacz wideo:

Klaudia El Dursi o zabiegach medycyny estetycznej
Klaudia El Dursi o zabiegach medycyny estetycznej

Syn modela nie krył zaskoczenia

Teraz mogliśmy się o tym sami przekonać. Rafał Maślak pokazał na Instagramie reakcję chłopca, który był mocno zdziwiony widokiem taty bez włosów. Mały Maks siedział na kolanach taty i ściągnął mu czapkę, jednak zaskoczony chciał założyć ją z powrotem. Całe nagranie Rafał Maślak pokazał na Instagramie.

"Tata ma inną fryzurę. Jeśli chcesz zobaczyć, to zdejmij czapkę" - powiedział.

Rafał Maślak w 2014 r. wygrał wybory Mistera Wielkopolski, a następnie Mistera Polski. Od tego momentu jego kariera nabrała tempa. Model wystąpił w kilku programach, a także serialach. Prywatnie od 2015 r. jest w związku z Kamilą Nicpoń, z którą ożenił się w sierpniu 2018 r. Para doczekała się dwójki dzieci — Maksymiliana i Michalinę.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości