Gwiazdy

Russell Crowe z ukochaną na premierze. Britney Theriot jest od niego 27 lat młodsza

Gwiazdy

Autor:
Urszula
Grabowska

Russell Crowe i Britney Theriot po raz pierwszy pojawili się na czerwonym dywanie. Para, która przez długi czas ukrywała swój związek, postanowiła pokazać się na premierze filmu "Poker Face". Fotoreporterzy nie odstępowali ich na krok.

Russell Crowe to hollywoodzki aktor, który jest znany m.in. z roli Maximusa Decimusa Meridiusa w filmie "Gladiator", za którą zdobył Oscara dla najlepszego aktora pierwszoplanowego. Przez lata był stały w uczuciach. W 2003 roku poślubił Danielle Spencer, z którą ma dwóch synów: Charlesa i Tenysona. Niestety ich małżeństwo rozpadło się i każde z nich buduje swoje życie na nowo. Tak oto nową wybranką serca została Britney Theriot, z którą poznał się na planie dramatu "Władza".

Premiera filmu "Apokawixa". Sebastian Fabijański i Cezary Pazura o swoich rolach
Premiera filmu "Apokawixa". Sebastian Fabijański i Cezary Pazura o swoich rolach Źródło: "Co Za Tydzień"

Russell Crowe na premierze filmu z ukochaną Britney Theriot

Amerykański aktor od 3 lat oficjalnie jest związany z Britney Theriot. Para długo ukrywała swój związek, gdyż bali się plotek na temat różnicy wieku. Ukochana gwiazdora jest bowiem o 27 lat młodsza od niego. Kilkukrotnie amerykańskie media przyłapały  ich na wspólnych spacerach i obiadach w restauracji. Po kilku latach zdecydowali się na wspólne wyjście na show-biznesowy event. Fotoreporterzy nie mogli od nich oderwać wzroku.  Britney Theriot na premierę filmu założyła sukienkę projektu Giorgio Armani. Wyglądała bardzo gustownie obok swojego ukochanego, który postawił na klasyczny garnitur. Na zdjęciach możemy zobaczyć, że patrzyli sobie głęboko w oczy. Widać, że ich uczucie kwitnie.

Russell Crowe i Britney Theriot Russell Crowe i Britney Theriot Źródło: Getty Images Europe

Ukochana Russella Crowe - kim jest?

Britney Theriot jest ukochaną Russella Crowe. Para mieszka w Sydney. Co więcej, kobieta nie jest na co dzień związana z branżą aktorską. Jej rola w filmie "Władza" była jej debiutem. Britney Theriot pracuje jako agentka nieruchomości. Fani amerykańskiego aktora zwracają uwagę na to, że jego ukochana jest podobna do jego byłej żony Danielle Spencer.

Russell Crowe i Britney Theriot od 2013 roku regularnie utrzymywali kontakt. Podobno połączyła ich nie tylko miłość do kina, ale przede wszystkim do tenisa. Jakiś czas temu pojawili się razem na Australian Open. Dodatkowo w wolnych chwilach para gra amatorsko na kortach w Sydney. Nic dziwnego, że z czasem ich znajomość przerodziła się w uczucie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ

Przeczytaj też:

Autor:Urszula Grabowska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images Europe

Pozostałe wiadomości