Programy

Sonia Szklanowska wydała nowy singiel. Internauci zaskoczeni brzmieniem

Programy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Sonia Szklanowska

Sonia Szklanowska wydała nowy singiel. "Bąbelkowe truskawki" to kolejna piosenka uczestniczki drugiej edycji "Hotelu Paradise". Fani są zaskoczeni gatunkiem muzycznym prezentowanym przez wokalistkę. Czy to będzie hit nadchodzącego lata?

Sonia Szklanowska to jedna z najbardziej charakterystycznych uczestniczek "Hotelu Paradise". W programie nie stroniła od pokazywania emocji, zaciekle walczyła o miłość i wielokrotnie stawała w centrum konfliktów. Przez jednych lubiana, przez innych - niezrozumiana. O czym jest najnowsza piosenka Soni Szklanowskiej?

Sonia Szklanowska z "Hotelu Paradise" wydała nową piosenkę

We wtorek, 17 marca o godzinie 12:00 światło dzienne ujrzała nowa, hucznie zapowiadana piosenka Soni Szklanowskiej. "Bąbelkowe truskawki" już od pierwszych brzmień zaskoczyły słuchaczy. Obserwatorzy dziewczyny spodziewali się bowiem kolejnej ballady, a zamiast tego otrzymali wesołą piosenkę o wakacyjnym brzmieniu. 

"MOŻECIE JUŻ POSŁUCHAĆ MOJEGO NAJNOWSZEGO SINGLA! 'BĄBELKOWE TRUSKAWKI'. Słuchajcie, udostępniajcie gdzie możecie i niech leci dalej w świat. Dziękuje wszystkim za wsparcie! Ruszam ze swoim kanałem, więc będę mega wdzięczna za subskrypcje!" - napisała Sonia Szklanowska w swoim poście na Instagramie. 

"Bąbelkowe truskawki". Piosenka Soni Szklanowskiej z "HP"

Na profilu wokalistki w mediach społecznościowych pojawiło się wiele gratulacji od znajomych, rodziny i tych osób, które niedawno wkroczyły do polskiego show-biznesu. Wśród nich swój podziw dla utworu wyraził Konrad Landowski, uczestnik 5. Edycji "Hotelu Paradise".

Choć od premiery piosenki minęło niewiele czasu, internauci już prześcigają się w komentarzach. Pojawiło się wiele pozytywnych odniesień dotyczących tego, jaki Sonia Szklanowska zrobiła wokalny postęp, jak dobrze prezentuje się teledysk oraz jak miło słucha się melodii. Nie obyło się jednak bez komentarzy tych osób, które nie do końca zrozumiały metafory zastosowane w tekście. Najwięcej wątpliwości wzbudza jeden z wersów refrenu piosenki. 

"Działam jak u za moment" - śpiewa Sonia Szklanowska a internauci zachodzą w głowę co oznacza "U" w zdaniu. 

"Piosenka bardzo mi się podoba, teledysk piękny. Będę to nuciła na pewno bardzo długo. Nie do końca rozumiem tekst, ale to pewnie jakiś artystyczny wyraz" - czytamy w komentarzach dotyczących singla. A jak wam przypadła do gustu nowa piosenka Soni Szklanowskiej?

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości