Programy

"Hotel Paradise 5". Co wydarzy się w pierwszym odcinku? [ZWIASTUN]

Programy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
TVN7
Klaudia El Dursi - prowadząca "Hotel Paradise"

Premiera piątego sezonu "Hotelu Paradise" zbliża się wielkimi krokami. Fani randkowego show TVN7 z niecierpliwością czekają na pierwszy odcinek. Klaudia El Dursi pozdrawia z gorącej Panamy. Zobaczcie, co wydarzy się w premierowym odcinku "Hotelu Paradise".

"Hotel Paradise" to reality-show, w którym single podejmują próbę odnalezienia miłości. Wszystko to dzieje się w iście rajskich warunkach. Uczestnicy programu zawiązują w willi pakty i walczą o wygraną. Wiele może się tam wydarzyć.

Piąty sezon "Hotel Paradise". Gdzie i kiedy oglądać?

5. edycja "Hotelu Paradise" rusza 21 lutego. Show będzie można śledzić od poniedziałku do czwartku o godz. 20.35 na antenie TVN7. Program będzie dostępny również w serwisie Player.pl. Warto śledzić instagramowy profil "Hotelu Paradise", na którym znajdziecie wiele informacji o uczestnikach.

Finalistka czwartej edycji programu – Natalia Nana Majos wykonuje utwór przewodni piątego sezonu. W nowej edycji pojawi się nowy element zabawy - tzw. "Szansa od raju".

"Uczestnikom dochodzącym do programu, trudniej zintegrować się z grupą i w krótkim czasie stworzyć pary. Dziewięcioro pierwszych uczestników ma łatwiejsze zadanie. Dlatego też każdy nowy mieszkaniec i mieszkanka, wchodzący po nich, otrzyma „Szansę od raju”. Spośród postawionych przed nimi trzech szkatułek, będą mogli wybrać jedną, której zawartość pomoże im pozostać w Panamie. Gdy do programu wejdą jednocześnie dwie osoby lub więcej, będą musiały zawalczyć o prawa do szkatułki. Co kryje się w każdej z rajskich skrzynek? W jednej z nich jest immunitet, czyli niespodzianka o najwyższej wartości. W drugiej przywilej, który za każdym razem przybierze inną formę. W trzeciej mogą trafić na pustą kopertę, oznaczającą, że uczestnik zdany jest wyłącznie na siebie w Hotelu Paradise. Wyniki tego losowania nowy mieszkaniec pozna dopiero przed samym Rajskim Rozdaniem" - czytamy na oficjalnej stronie programu.

Co wydarzy się w pierwszym odcinku show? Sprawdź poniżej!

"Hotel Paradise". Zapowiedź 1. odcinka
"Hotel Paradise". Zapowiedź 1. odcinka Źródło: TVN7 - "Hotel Paradise"

"Hotel Paradise" - pierwszy odcinek 5. sezonu

Rozpoczynamy kolejny sezon "Hotelu Paradise". Nowe miejsce, nowi mieszkańcy i nowe, niesamowite emocje! Dziewięcioro uczestników przekroczy bramy raju i już od pierwszego momentu będzie musiało uważnie się obserwować i słuchać nawzajem, aby podjąć decyzję, z kim spędzą pierwszą noc. Podczas premierowego łączenia w pary, to panowie dokonają wyboru. Jednak nie będzie on tak oczywisty. Czas uruchomić wyobraźnię. Mężczyźni będą musieli zamknąć oczy i pofantazjować, jak ich wybranka prezentuje się w sypialni. Czy ich przypuszczenia się potwierdzą? Kto spędzi pierwszą noc samotnie? Wszystkiemu będą przyglądać się gospodarze "Hotelu Paradise", następcy Kisiela – psy Chałka i Pączek. 

Sprawdź wideo wyżej, aby zobaczyć, jak uczestnicy spędzali pierwsze chwile w willi.

Zobacz więcej:

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: TVN7

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @hotelparadise.tvn7

Pozostałe wiadomości