Gwiazdy

Anna Głogowska na urodzinach ojca Piotra Gąsowskiego. Pomimo rozstania rodzina trzyma się razem

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Mimo rozstania wciąż utrzymują dobry kontakt

Anna Głogowska pochwaliła się zdjęciem z urodzin ojca Piotra Gąsowskiego, Włodzimierza. Tancerka opublikowała na Instagramie rodzinne zdjęcie, do którego dołączyła czuły opis.

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski przez długi czas byli parą, a owocem ich związku jest córka Julia, która ma już 14 lat. Mimo rozstania aktor i tancerka pozostają w świetnych relacjach i dziś dalej uważają się za prawdziwą rodzinę. Dowodem tego może być ostatnia impreza urodzinowa ojca Piotra Gąsowskiego, na której była też Anna Głogowska. Celebrytka pochwaliła się wzruszającymi kadrami.

Anna Głogowska świętowała urodziny ojca byłego partnera

Anna Głogowska świętowała urodziny ojca Piotra Gąsowskiego. Tancerka opublikowała na Instagramie rodzinne zdjęcie, na którym pozuje w towarzystwie aktora, ich wspólnej córki Julii, jego byłej partnerki Hanny Śleszyńskiej, pasierba Kuby Gąsowskiego, a także innych członków patchworkowej rodziny oraz seniora rodu Gąsowskich, który skończył 89 lat. 

Anna Głogowska dodała do fotografii wzruszający opis.

"1000 lat Włodek Gąsowski! Głowa rodu Gąsowskich - bez ciebie NIC i NIKOGO! Kochamy cię wszyscy bardzo i jesteśmy wdzięczni i szczęśliwi, bo mamy prawdziwego seniora rodu!" - pisała na Instagramie.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani tancerki życzyli seniorowi wszystkiego najlepszego. Wypowiedziały się także inne gwiazdy.

"Wspaniałości dla pana Włodka" - napisała Agnieszka Mrozińska.

"Sto lat" - dodała Magda Steczkowska.

Warto dodać, że ojciec Piotra Gąsowskiego, mimo dojrzałego wieku, ma własne konto na Instagramie. Jubilat opublikował zdjęcie z synem i wnukiem.

"Jestem wszystkim wdzięczny za gratulacje z okazji moich urodzin! Robi mi się ciepło na sercu, jak to czytam! Serdecznie dziękuję" - napisał Włodzimierz Gąsowski.

Piotr Głowacki opowiedział o planach na dziesiątą rocznicę ślubu. Będzie nietypowo
Piotr Głowacki opowiedział o planach na dziesiątą rocznicę ślubu. Będzie nietypowo Piotr Głowacki i jego żona Agnieszka Marek w listopadzie będą świętować dziesiątą rocznicę ślubu. Aktor zdradził plany na tę wyjątkową okazję. Wielu się może ździwi

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski zakochali się w sobie na planie programu

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski w 2005 roku wystąpili razem w "Tańcu z gwiazdami". Chociaż mówi się, że ich uczucie rozkwitło właśnie wtedy, tak naprawdę znali się już wcześniej. 

"Był lipiec 2005 roku. Pojechałem do Włoch na Polskie Dni w Maso Corto. Rano artyści szusowali po lodowcu na nartach, a wieczorami występowali na estradzie. W trakcie jednego z takich wieczorów Kasia Skrzynecka przedstawiła mnie swojej, jak to ujęła, ukochanej tancerce" – napisał Piotr Gąsowski w swojej książce "Co mi w życiu nie wyszło".

W 2007 roku przyszła na świat ich córka Julia, która szybko stała się oczkiem w głowie rodziców. Piotr Gąsowski od początku bardzo dbał o to, by dziewczynka miała dobry kontakt ze swoim przyrodnim bratem - Kubą Gąsowskim, który był owocem miłości aktora z Hanną Śleszyńską. Patchworkowa rodzina od początku była bardzo zgrana. Z czasem jednak zaczęły pojawiać się plotki o kryzysie w związku Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego. W 2021 roku okazało się, że para się rozstała, jednak dalej jest ze sobą bardzo blisko.

Tancerka niedawno była gościnią programu "Kulisy sławy", gdzie opowiedziała o relacji z byłym partnerem.

"Nie chcę mówić, że to jest miłość, dlatego, że nie jesteśmy już parą. Piotr jest taką osobą, wobec której nie można być obojętnym. Jednocześnie można go kochać, nienawidzić, tęsknić i chcieć, żeby już poszedł. Wszystkie skrajne emocje pasują do Piotra Gąsowskiego. I przez to jest taki uzależniający" - powiedziała Anna Głogowska.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości