Gwiazdy

Edyta Pazura w smutnym podsumowaniu. Cezary Pazura przez wojnę traci kontrakty

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Żona aktora podzieliła się smutnym podsumowaniem

Edyta Pazura pokusiła się o smutne i szczere podsumowanie. Żona i jednocześnie menedżerka Cezarego Pazury przyznała, że jej bilans zawodowy jest najgorszy od kilku lat. Jej mąż traci kolejne kontrakty, a wszystko to za sprawą wojny w Ukrainie. Gwiazda nawiązała też do postawy Polaków.

Edyta Pazura sprawdza się nie tylko w roli żony i matki, ale także menedżerki. Ukochana Cezarego Pazury od długiego czasu z powodzeniem kieruje jego karierą, jednak ostatni czas nie był dla nich zawodowo łaskawy. Chociaż wydawać by się mogło, że aktor nie narzeka na brak propozycji i wszystko idzie jak z płatka, to wojna w Ukrainie pokrzyżowała wiele jego planów. Przypomnijmy, że nasi wschodni sąsiedzi już ponad miesiąc bronią się przed agresją ze strony Rosji.  

Edyta Pazura w przejmującym wpisie. "Mój bilans jest najgorszy od kilku lat"

Edyta Pazura zdecydowała się na szczery post. Żona i jednocześnie menedżerka Cezarego Pazury zrobiła listę przedsięwzięć, których w ostatnim czasie nie udało się im zrealizować. 

"Jako agent napiszę szczerze, że mój bilans ostatnich tygodni jest najgorszy od kilku lat" - zaczęła żona Cezarego Pazury i zaczęła wymieniać to, czego nie udało im się osiągnąć.

"Po pierwsze: Superprodukcja w USA, Cezarego i aktorów ze środkowej i wschodniej Europy reprezentowała rosyjska agencja. Wszystko prawie dopięte na ostatni guzik… W dniu wybuchu wojny (możecie się domyśleć) wszystkie kontakty z agencją zostały zerwane. Po drugie: Serial w Ukrainie. 35 dni zdjęciowych. Zdjęcia miały rozpocząć się w czerwcu…" - wyliczała.

Edyta Pazura nawiązała też do postawy samych Polaków, którzy na początku wojny w Ukrainie bardzo się zjednoczyli. Teraz jednak zdaniem gwiazdy, wszystko powoli wraca do normy.

"Myślałam, że wydarzenia tuż za naszą wschodnią granicą, dadzą nam do myślenia, a być może nawet nauczą pokory… Nie obstawiałam wpadnięcia sobie wszystkich w ramiona i całowania po czółkach, ale chociaż względny spokój przez jakiś czas… Tymczasem odpalasz internet, a tu nadal: awantury, krzyk, a już podzieleni tworzą jeszcze większe podziały. Jakby nam było mało, co?" - pytała retorycznie.

Żona Cezarego Pazury pokusiła się o gorzką refleksję na koniec postu. 

"Ja wiem jedno: złość rodzi złość, nienawiść rodzi nienawiść [...]. Jak to było? 'Racja jest jak dupa, każdy ma swoją'" - zakończyła.

Fani w komentarzach podzielili się z Edytą Pazurą swoimi spostrzeżeniami i przyznali, że mają podobne odczucia. Zapewnili też o ich wsparciu. 

"Tak, obserwuję ze smutkiem, że już się znowu dzielimy: kto lepiej pomaga, kto szczerzej, kto mądrzej, a nawet - o zgrozo - kto ma gorzej. Nie uczy nas nic, a już historia wcale. A bilans, o którym Pani pisze? Bardzo mi żal, że taki. Wierzmy, że to przejściowe";

"Najważniejsze, że pozostajecie w zgodzie z wyznawanymi przez siebie wartościami. Jeszcze przyjdą lepsze czasy";

"Niestety doskonale cię rozumiem… u nas podobnie, nawet wczoraj z mężem rozmawialiśmy, że tak źle to nie było nigdy. Przytulam i mam nadzieję, że będzie lepiej!" - pisali internauci.

Cezary Pazura powiedział, jak rozmawia z dziećmi o wojnie. "Staramy się improwizować"
Cezary Pazura powiedział, jak rozmawia z dziećmi o wojnie. "Staramy się improwizować" Cezary Pazura powiedział, jak rozmawia z dziećmi o wojnie

Historia miłości Edyty i Cezarego Pazurów. Nikt im nie dawał szans

Cezary i Edyta Pazurowie poznali się dokładnie 15 lat temu, gdy gwiazdor polskiego kina wsiadł do pociągu relacji Kraków-Gdynia. Wówczas spotkał w Warsie swoją przyszłą żonę. Zauroczenie pojawiło się natychmiast.

Edyta Pazura zapewniała, że rozmawiając po raz pierwszy ze swoim przyszłym mężem, nie wiedziała, że jest sławnym aktorem. Chociaż zakochani wprost epatowali miłością, opinia publiczna nie dawała im większych szans. Cezary Pazura w momencie poznania swojej trzeciej żony był już bowiem po dwóch rozwodach i miał 45 lat. Edyta Pazura była zaś dopiero 19-letnią, wchodząca w dorosłe życie kobietą. Wielu zarzucało jej, że chce się po prostu wybić i jest jedynie "jednosezonową" miłostką.

Nic jednak takiego się nie stało. W tym roku Pazurowie będą obchodzić 13. rocznicę ślubu i są uważani za jedno z najbardziej zgranych małżeństw w show-biznesie. Para doczekała się trójki dzieci: Amelii, Antoniego i Rity. Edyta Pazura poradziła sobie także z trudną rolą macochy dla najstarszej córki Cezarego Pazury, Anastazji, która jest od niej młodsza o zaledwie rok. Chociaż na początku nie było kolorowo, dziś obie kobiety mają ze sobą wzorowy kontakt. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości