Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w zabawnym wideo. "Kiedy wiesz, że masz beznadziejny poniedziałek..."

Autor:
Aleksandra
Głowińska
Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor każdego dnia rozbawiają do łez swoich obserwatorów. Tym razem nie było inaczej. Aktorka opublikowała zabawny filmik. "Kiedy wiesz, że masz beznadziejny poniedziałek, ale szybko poprawia ci się humor" - czytamy w opisie. Nagranie stało się hitem sieci!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są dowodem na to, że małżeństwa nieidealne mają bliżej do ideału niż te poukładane od linijki. Para nie szczędzi sobie uszczypliwości, często przekomarza się w mediach społecznościowych i pokazuje życie bez koloryzowania czy udawania. Za to pokochali ich internauci.

Krzysztof Skórzyński chciał zostać księdzem
Krzysztof Skórzyński chciał zostać księdzem

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor o nieudanych poniedziałkach

Joanna Koroniewska w poniedziałkowy poranek opublikowała na instagramowym profilu, który obserwuje już prawie 700 tysięcy internautów, zabawną rolkę. Aktorka opowiedziała historię, która przydarzyła się nie tyle jej, co... jej mężowi. Maciej Dowbor stał w korkach na marne.

"Kiedy wiesz, że masz beznadziejny poniedziałek, ale szybko poprawia ci się humor, bo twój mąż stał godzinę w korku, wioząc dziecko do szkoły, żeby dowiedzieć się, że zajęcia zostały odwołane" - czytamy.

Zobaczcie nagranie.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor - historia miłości

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor poznali się na planie serialu. Dziennikarz spóźnił się na zdjęcia do zakulisowych rozmów, czego aktorka nie omieszkała mu wypomnieć.

"Jesteś jedynym dziennikarzem, na którego czekałam dwie godziny" - mówiła.

"Przyjechałem na zdjęcia tak, jak byłem umówiony. Siedziała tam taka naburmuszona blondyna wieśniara, czyli ty. I mówi do mnie: 'Spóźniłeś się. Długo musimy tu czekać? Dwie godziny już czekam'" - mówił o kulisach spotkania.

I choć od razu zaiskrzyło, o związku nie mogło być mowy. Oboje mieli wówczas innych partnerów. Dopiero kiedy ich związki się zakończyły. Zaczęli się spotykać. Szybko zamieszkali razem i wzajemnie uczyli się siebie na nowo. W 2009 roku na świecie pojawiła się ich córka Janina. Trzy lata później pojawiły się pierwsze plotki o kryzysie w ich związku. Udało im się jednak go przezwyciężyć.

W 2014 roku wzięli ślub, a cztery lata później urodziła się ich druga córka Helena.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/Piotr Andrzejczak

Pozostałe wiadomości