Katarzyna Cichopek skończyła 40 lat. Pokazała nagranie z dzieciństwa

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Katarzyna Cichopek pokazała nagranie z dzieciństwa

Katarzyna Cichopek ma prawdziwy powód do świętowania. Aktorka skończyła właśnie 40 lat. Z tej okazji pokazała na Instagramie nagranie z dzieciństwa. Zobaczcie, jakim była dziecka. Internauci są poruszeni.

O Katarzynie Cichopek w ciągu ostatnich miesięcy było głośno w mediach za sprawą jej głośnego rozstania z Marcinem Hakielem. Para poznała się w programie "Taniec z gwiazdami", a uczucie przyszło bardzo szybko. W 2008 r. para pobrała się i już rok później małżeństwo powitało na świecie syna Adama.

Leon Myszkowski w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
Leon Myszkowski w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?" Leon Myszkowski w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel - historia miłości

W 2013 r. Katarzyna Cichopek urodziła córkę Helenę, która jak się okazało z czasem, poszła w ślady mamy. Niestety, mimo że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel uchodzili za wzorowe małżeństwo, to w marcu tego roku wydali wspólne oświadczenie, w którym poinformowali o rozstaniu.

Informacja ta zaszokowała opinię publiczną. Małżonkowie konsekwentnie nie komentowali swojej decyzji, do czasu, aż Marcin Hakiel wystąpił w programie "Miasto kobiet" i opowiedział o rozstaniu. Wyznał, że ta decyzja była podjęta przez jego ówczesną żonę, ponieważ w jej życiu pojawił się inny mężczyzna.

Marcin Hakiel jeszcze przez kilka miesięcy nie mógł dojść do siebie. W sierpniu małżeństwo otrzymało rozwód. Teraz tancerz jest w szczęśliwym związku, jednak nie chce upubliczniać wizerunku swojej ukochanej, a Katarzyna Cichopek, jak donoszą media, również ma nowego partnera.

Katarzyna Cichopek pokazała nagranie z dzieciństwa

Aktorka przez cały ten czas była aktywna w mediach społecznościowych i często relacjonowała swoją codzienność. Katarzyna Cichopek rzadko wracała do przeszłości i nie pokazywała zdjęć z dzieciństwa, jednak teraz zrobiła wyjątek.

Z okazji 40. urodzin opublikowała na Instagramie nagranie z dzieciństwa. Pokazała zdjęcia i nagrania z dzieciństwa.

"40 lat minęło… dziękuje za każdy dzień, za każde doświadczenie. Z radością i optymizmem patrzę w przyszłość. Och Życie, kocham Cię nad życie!" - napisała aktorka.

Pod postem pojawiło się wiele życzeń od bliskich i znajomych aktorki.

"Sto lat kochana", "Nic się nie zmieniłaś", "Wszystkiego dobrego", "Jaka podobna do mamy", "Cudowne nagrania", "Piękna pamiątka", "Nie widać, że masz 40 lat, ały czas wyglądasz na 20" - pisali.

My również dołączamy się do życzeń.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości