Gwiazdy

Krzysztof Gojdź dba o wygląd Paris Hilton. "Widzimy się co 2-3 dni"

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Krzysztof Gojdź dobrze zna Paris Hilton

Krzysztof Gojdź pogratulował Paris Hilton dziecka. Celebrytka właśnie została mamą synka, którego urodziła surogatka. Polski lekarz, który od lat mieszka w Stanach Zjednoczonych, zapewnił, że za oceanem korzystanie z takich usług to "chleb powszedni". Opowiedział też o kontaktach z Paris Hilton.

Krzysztof Gojdź to jeden z najpopularniejszych lekarzy medycyny estetycznej wśród gwiazd. Polak wiele lat temu wyjechał do Stanów Zjednoczonych, by urzeczywistnić swój "american dream" i szybko zyskał przychylność sław z Hollywood. Obecnie Krzysztof Gojdź ma już kilka swoich klinik na terenie USA, a jego stałą klientką i dobrą znajomą jest sama Paris Hilton.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Agata Kulesza o medycynie estetycznej. "Muszę mieć pełną mimikę"
Agata Kulesza o medycynie estetycznej. "Muszę mieć pełną mimikę" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Krzysztof Gojdź o surogacji. "W stanach to chleb powszedni"

Paris Hilton niedawno została mamą. Celebrytka nie urodziła jednak synka sama, tylko wynajęła do tego surogatkę. W Polsce i Europie takie usługi są nielegalne, dlatego wzbudziło to wiele skrajnych emocji. Głos w sprawie zabrał Krzysztof Gojdź, który od lat zna Paris Hilton.

"W Polsce czy w Europie szokuje jeszcze fakt, że można mieć dziecko urodzone przez surogatkę. Ale u nas w Stanach to chleb powszedni. Nikt nie wnika czy decyzja o surogatce wynika ze względów zdrowotnych, dbania o wygląd ciała, braku czasu czy wygody. Najważniejsze jest szczęście i radość rodziców z nowego życia" - zaczął swój wpis.

Lekarz pogratulował sławnej koleżance i jej ukochanemu. Zaznaczył, że chciałby wkrótce poznać ich potomka.

"Gratuluję Paris Hilton i Carterowi! Cieszę się z waszego szczęścia! Nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę waszego synka" - dodał.

Krzysztof Gojdź dba o wygląd Paris Hilton. "Widzimy się co 2-3 dni"

Krzysztof Gojdź przy okazji zdradził, że widuje się z Paris Hilton co kilka dni. Odwiedza ją wówczas w jej domu, w którym stworzył mini klinikę, w której dba o jej urodę.

"Od trzech miesięcy dbam o wygląd Paris. Widzimy się co 2-3 dni w jej rezydencji w Beverly Hills, gdzie stworzyłem tylko do jej użytku pierwszą prywatną klinikę medycyny estetycznej w Los Angeles. Zakupiliśmy najlepsze sprzęty warte 1 mln dol. do dbania o skórę twarzy i ciała. Te same, które proponuję pacjentom w moich klinikach. Wszystko zgodnie z moją wizją dbania o naturalny wygląd. Moja wiedza i doświadczenie zawodowe sprawiły, że Paris Hilton i kolejne gwiazdy zaufały mi, doceniając efekty pracy" - napisał.

Lekarza zapowiedział, że już niedługo pokaże kulisy swojej pracy z Paris Hilton w telewizji. Okazuje się bowiem, że Polak i Amerykanka są w trakcie nagrywania własnego programu.

"Nagrywamy z Paris jej kolejny telewizyjny show, którego emisja zaplanowana jest na druga połowę roku. Pokażę w nim, jak dbam o jej wygląd, jakie zabiegi pozwalają jej zachować naturalny i świeży wygląd" - zapowiedział.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości