Gwiazdy

Magda Gessler pokazała pierścionek zaręczynowy. "Pasuje mi? Czarny diament"

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Magda Gessler pokazała pierścionek zaręczynowy

Magda Gessler przyjęła zaręczyny Waldemara Kozerawskiego, swojego wieloletniego partnera. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" pochwaliła się przepięknym pierścionkiem z diamentem. Restauratorka promienieje, a Lara Gessler cieszy się szczęściem mamy.

Magda Gessler podzieliła się z fanami przełomowym momentem w związku. Restauratorka potwierdziła zaręczyny z Waldemarem Kozerawskim w stylu, jaki tylko do niej pasuje. Opublikowała na Instagramie zdjęcie z ukochanym, który chwycił partnerkę za nogę. Gwiazda dodała zabawny opis.

"Nogę... dać nie mogę... A poprosiłeś mnie o rękę... Więc daje Ci rękę" - pochwaliła się Magda Gessler.

Magda Gessler pokazała pierścionek zaręczynowy

Magda Gessler otrzymała od partnera pierścionek już w grudniu, na święta, ale dopiero teraz oficjalnie poinformowała o tym, że ozdoba na dłoni znaczy dla niej coś więcej. Pokazała bogato zdobiony pierścionek.

"Pasuje mi? Czarny diament … symbol trwałego związku i prawdziwej miłości. Na zawsze z moim jedynym Waldkiem. Miłość uskrzydla! Daje energię i siłę" - zadeklarowała Magda Gessler.

"Najpiękniej" - skomentowała Lara Gessler, córka gwiazdy.

Ewa Sama z "Żon Miami" opowiedziała, jak wyglądał jej ślub. Wielu może to zaskoczyć
Ewa Sama z "Żon Miami" opowiedziała, jak wyglądał jej ślub. Wielu może to zaskoczyć "Żony Miami" - Ewa Sama wyznała, dlaczego zdecydowała się na ślub. Ta historia to gotowy scenariusz na film. Źródło: Co za Tydzień

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski - związek na odległość

Restauratorka i jej ukochany znają się od 40 lat, a parą są od 20. Na co dzień nie mieszkają razem. Magda Gessler prowadzi swoje życie w Polsce, a jej partner mieszka w Kanadzie. Waldemar Kozerawski prowadzi tam klinikę medycy estetycznej. Zakochani nigdy nie mieli problemu z odległością, jaka ich dzieli.

"Ludzie jeżdżą do siebie po sześć godzin z Warszawy do Rzeszowa, tymczasem do Kanady leci się dziewięć. Do innych miejsc, w których często się spotykamy, można dotrzeć jeszcze szybciej. W ten sposób spotykaliśmy się choćby w Istambule. W Meksyku też było cudownie" - deklarowała Magda Gessler w rozmowie z "Vivą".

Partner Magdy Gessler jest szczęśliwy u boku ukochanej. Docenia ich dojrzały związek.

"Martwi się o mnie. Czuwa nade mną. Nawet dyktuje mi przepisy przez telefon i gotujemy wspólnie. Nasze rozmowy trwają godzinami. Gotujemy i wymieniamy się doświadczeniami z całego dnia, emocjami. A kiedy już się spotykamy realnie, za każdym razem mam uczucie, jakbyśmy się na nowo zobaczyli. Odkrywali. I wtedy wreszcie żyjemy pełnią życia" - powiedział w tym samym wywiadzie Waldemar Kozerawski.

Magda Gessler z rodziną
Magda Gessler z rodziną Źródło: MWMEDIA

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości