Gwiazdy

Nowa fryzura Oliwii Bieniuk. Teraz jest jeszcze bardziej podobna do mamy?

Gwiazdy

Autor:
Urszula
Grabowska
Źródło:
https://www.instagram.com/oliwia.bieniuk/

Córka Anny Przybylskiej postanowiła zmienić fryzurę. Oliwia Bieniuk po metamorfozie jest jeszcze bardziej podobna do swojej mamy.

Oliwia Bieniuk od pewnego czasu często pojawia się na ściankach różnych wydarzeń show-biznesowych. Jest to spowodowane stopniowym wkraczaniem córki Anny Przybylskiej do branży filmowej. Oczekiwania wobec niej są ogromne. Każdy zastanawia się, czy dziewczyna pójdzie w ślady słynnej mamy.

Oliwia Bieniuk w jednym z wywiadów zdradziła, że nie zamierza być jak swoja mama. Chce iść własną drogą, choć związaną z aktorstwem. Na jesieni rozpocznie naukę w jednej z warszawskich szkół filmowych.

Tajemnice produkcji #3. Plan serialu "Papiery na szczęście"
Tajemnice produkcji #3. Plan serialu "Papiery na szczęście" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Nowa fryzura Oliwii Bieniuk

Oliwę Bieniuk obserwuje ponad 260 tysięcy fanów na Instagramie. Dziewczyna chętnie wchodzi we współpracę z popularnymi markami. Na razie córka Ani Przybylskiej dokumentuje swoje życie za pomocą mediów społecznościowych. Ostatnio opublikowała na InstaStory relacje, w której widać jej nową fryzurę. Fani od razu zauważyli, że jest ona zbliżona do stylu, jaki miała Anna Przybylska. 

Internauci zadają sobie pytanie, czy jest to zabieg celowy, czy po prostu zwykły eksperyment młodej kobiety z fryzurą.

Oliwia Bieniuk w nowej fryzurze Źródło: https://www.instagram.com/oliwia.bieniuk/

Kariera Oliwii Bieniuk

Od października Oliwia Bieniuk rozpocznie naukę w jednej z warszawskich szkół filmowych na profilu aktorskim. Mimo że młoda aktorka nie ma na koncie ani jednej filmowej roli, środowisko już zadaje sobie pytanie, czy będzie podobna do swojej mamy w grze aktorskiej.

Oliwia Bieniuk,  jak sama przyznaje, aktorstwo ma w genach:

"Aktorskie marzenia zakorzeniła we mnie mama. Od najmłodszych lat jeździłam na plany filmowe. Oglądałam wszystkie filmy z mamą" - wyjaśnia.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Przeczytaj też:

Autor:Urszula Grabowska

Źródło: https://www.instagram.com/oliwia.bieniuk/

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości