Gwiazdy

Paulina Krupińska świętuje urodziny syna. "Mój idealny mężczyzna"

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Paulina Krupińska jest mamą dwójki dzieci

Paulina Krupińska świętowała piąte urodziny swojego syna Jędrzeja. Prezenterka przyznała, że jest to jej "mężczyzna idealny" i podzieliła się z fanami pamiątkowym zdjęciem. Jubilatowi życzenia złożyła też Anna Lewandowska.

Paulina Krupińska dla wielu może być wzorem do naśladowania. Prezenterka nie tylko współprowadzi "Dzień Dobry TVN", ale także od wielu lat prowadzi własne firmy. Oprócz tego jest żoną i mamą dwójki pociech: córki Antoniny i syna Jędrzeja. Gwiazda bardzo poświęca się swoim obowiązkom zawodowym i domowym, czym chętnie dzieli się na Instagramie. To właśnie też tam fani mają okazję zobaczyć, jaka atmosfera panuje w jej rodzinie.

Syn Pauliny Krupińskiej skończył pięć lat

Na koncie instagramowym Pauliny Krupińskiej często pojawia się jej mąż Sebastian Karpiel-Bułecka oraz ich wspólne dzieci. Para jakiś czas temu postanowiła, że nie będzie pokazywać twarzy pociech. Maluchy więc najczęściej na zdjęciach stoją tyłem lub mają nakrycia głowy. Tym razem jednak, z okazji piątych urodzin syna, Paulina Krupińska zrobiła wyjątek.

Gwiazda pochwaliła się czułą fotografią z Jędrzejem w dniu jego święta. Była Miss Polonia trzymała chłopca na rękach w ogrodzie, a za nimi powiewały urodzinowe balony. Jubilat najwyraźniej był zachwycony, bo dał sławnej mamie soczystego buziaka w policzek. Paulina Krupińska zaznaczyła we wpisie, jak ważny jest dla niej syn.

"Pięć lat temu na świecie pojawił się mój idealny mężczyzna. Marzę o tym, by zawsze pozostał taki empatyczny i radosny, jaki jest teraz" - napisała.

Pod postem Pauliny Krupińskiej od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy, w tym także od jej znajomych z show-biznesu.

"Jędrek na prezydenta!" - napisał Damian Michałowski, który wspólnie z Pauliną Krupińską prowadzi "Dzień Dobry TVN".

"Sto lat dla kochanego Jędrusia" - pożyczyła maluchowi z kolei Anna Lewandowska.

Karolina Antoniades o wychowywaniu córki. "Okres dorastania jest szalony"
Karolina Antoniades o wychowywaniu córki. "Okres dorastania jest szalony" Karolina Antoniades z "Żony Miami" opowiedziała o wychowaniu córki. Atena niedługo skończy 11 lat i nie ma najłatwiejszego charakteru. Widzom programu dała się poznać jako bardzo stanowcza dziewczynka. Karolina Antoniades w rozmowie z Dagmarą Olszewską przyznała, że ciągle musi ją mobilizować i bardzo ważna jest odnowienia dyscyplina.

Paulina Krupińska czule o pięcioletnim synu: To czysty tata

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są małżeństwem od 2018 roku. Jeszcze zanim celebryci wzięli bajkowy ślub w Zakopanem, zostali rodzicami dwójki dzieci. Antonina i Jędrek to ich prawdziwe oczka w głowie. Chociaż między rodzeństwem nie ma zbyt dużej różnicy wieku, to para nie ukrywa, że ich pociechy mocno się od siebie różnią. Internauci prześcigają się natomiast w stwierdzeniach, do kogo maluchy są podobne. Okazuje się, że sprawa nie jest taka oczywista.

"Moje dzieci są bardzo różne. Nawet nie jestem w stanie określić, do kogo podobna jest Tosia, ale Jędrek - choć internauci pisali, że to czysta mama - to tak naprawdę czysty tata. Ma dużo cech po mnie, ale z charakteru to jest tak wrażliwe, spokojne, a zarazem nieprzewidywalne dziecko. Fajnie być mamą takiego syna. Jak patrzę w jego oczy, to wiem, że będzie dobrze" - mówiła niedawno Paulina Krupińska w rozmowie z Plotkiem.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości