Gwiazdy

Paweł Małaszyński ściga oszusta. Ktoś próbuje kontaktować się z jego rodziną. "Muszę to zrobić"

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Paweł Małaszyński zgłosił fałszywe konto na Facebooku

Paweł Małaszyński zgłosił fałszywe konto na Facebooku. Ktoś podszywa się pod aktora i kontaktuje się z jego rodziną oraz znajomymi. Gwiazdor "Magdy M." rzadko zajmuje się takimi sprawami, ale tym razem musiał zainterweniować. Przeczytajcie jego ważny apel.

Paweł Małaszyński jest lubianym przez widzów aktorem. Fani docenili go w takich filmach jak: "Katyń" czy "Skrzydlate świnie". Zyskał ich sympatię w "Listach do M. 2" oraz serialach "Magda M.", "Belle Epoque" i "Usta usta". W mediach społecznościowych ma spore grono fanów, którzy chcą być na bieżąco z jego życiem prywatnym oraz zawodowym. Niestety w sieci trzeba bardzo uważać na tzw. fake konta.

Tajemnice produkcji #3. Plan serialu "Papiery na szczęście"
Tajemnice produkcji #3. Plan serialu "Papiery na szczęście" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Paweł Małaszyński walczy z kradzieżą tożsamości. Podjął interwencję

Aktor przedstawił zaistniałą sytuację na swoim oficjalnym koncie na Instagramie. Jest zaniepokojony tym, że ktoś wprowadza jego fanów i bliskich w błąd.

"Rzadko to robię, przyznaję. Nigdy nie komentuje bzdur na mój temat, bo same szybko znikają lub giną w milionach codziennych informacji, ale w tym momencie muszę to zrobić, bo dostaję w tej sprawie coraz więcej informacji od Was i pytań 'czy to ja'. Zatem informuję wszystkich zainteresowanych — profil ze zdjęć nie jest mój. To nie ja" - ostrzega.

Artysta opisał działanie oszusta, który korzysta z jego wizerunku, zamieszczając na fałszywym profilu zdjęcia aktora. Paweł Małaszyński chce to zatrzymać.

Doszło do tego, że osoba podszywająca się pode mnie podejmuje próby, pewnie kompletnie nieświadomie, pisania do moich dobrych znajomych jak i członków rodziny, nie mając o tym pojęcia, co widzicie na screenie zamieszczonym poniżej. Jedynym moim oficjalnym profilem na Facebooku jak i na Instagramie jest właśnie ten, gdzie zamieszczam tę informację. Żaden inny, bo zdaję sobie sprawę z tego, że w sieci jest wiele moich fałszywych profili, które wciąż powstają

"Możecie je śmiało zgłaszać jako fake' i, co czynicie i, za co jestem wdzięczny. Kochani moi fani i znajomi — uważajcie na siebie w sieci, uważajcie na swoje profile i co lajkujecie" - dodał na koniec wpisu.

"Nowy wygląd, nowy projekt". Kariera muzyczna Pawła Małaszyńskiego

Zdjęcie profilowe, które widzicie wyżej, ilustrujące fałszywy profil aktora jest prawdziwe. Paweł Małaszyński sam dodał takie na Instagramie w sierpniu tego roku. Wczoraj zamieścił kolejne z takimi samymi włosami, które zwiastuje coś nowego w jego karierze muzycznej.

"Nowy wygląd, nowy projekt" - zapowiedział, publikując zdjęcie z członkami jego zespołu Cochise. Aktor występuje z grupą od 2004 roku i jest wokalistą oraz autorem tekstów.

Zespół wykonuje muzykę rockową i cały czas koncertuje po całej Polsce.

"Odkąd sięgam pamięcią, od zawsze chciałem tworzyć muzykę, by wyrazić swój ból i bunt. Każdy tekst, jego autentyczność i szczerość, jak i emocjonalny przekaz ma dla mnie duże znaczenie" - podkreślał w wywiadach Paweł Małaszyński.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości