Gwiazdy

Rodzina królewska się powiększy. Księżniczka Eugenia spodziewa się dziecka

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Księżniczka Eugenia spodziewa się dziecka

Księżniczka Eugenia i jej mąż Jack Brooksbank spodziewają się drugiego dziecka. Córka księcia Andrzeja już kilka tygodni temu została sfotografowana przez paparazzich z dość sporym, widocznym brzuszkiem, jednak dopiero teraz para podzieliła się z fanami szczęśliwą nowiną. Małżeństwo opublikowało wzruszające zdjęcie.

Księżniczka Eugenia i jej mąż Jack Brooksbank należą do jednych z najbardziej lubianych członków rodziny królewskiej. Para stroni od skandali i stara się przekuwać swoją rozpoznawalność i pozycję w coś dobrego, pomagając potrzebującym. Prywatnie małżeństwo jest szczęśliwymi rodzicami dwuletniego syna Augusta, a teraz okazuje się, że ich grono znów się powiększy.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Jan Kliment boleśnie znosił pytania o ciążę. Jakim chce być ojcem?
Jan Kliment boleśnie znosił pytania o ciążę. Jakim chce być ojcem? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Księżniczka Eugenia niedługo po raz drugi zostanie mamą

Księżniczka Eugenia i jej ukochany pochwalili się radosną nowiną za pomocą Instagrama. Para opublikowała na swoim koncie wzruszające zdjęcie, na którym widać córkę księcia Andrzeja oraz jej dwuletniego syna Augusta, który czule całuje jej ciążowy brzuszek.

"Z radością informujemy, że tego lata w naszej rodzinie pojawi się nowy członek" - napisało małżeństwo.

Pod postem od razu posypały się gratulacje dla przyszłych rodziców.

"Wspaniałe wiadomości, jesteście taką cudowną rodziną";

"Gratulacje, dużo zdrowia i miłości dla was wszystkich";

"Co za piękny obrazek! Gratulacje dla was i dla Eugenii, to moja ulubiona członkini rodziny królewskiej, ma wielkie serce" - czytamy w komentarzach.

Księżniczka Eugenia i jej mąż na razie nie zdradzili, jakiej płci będzie ich drugie dziecko oraz jakie otrzyma imię.

Dziecko księżniczki Eugenii będzie 13. w kolejce do brytyjskiego tronu

Księżniczka Eugenia już pod koniec grudnia ubiegłego roku została przyłapana przez paparazzich z dość sporym i odznaczającym się brzuszkiem, wówczas media obiegły plotki, że córka księcia Andrzeja rzeczywiście spodziewa się dziecka. Rodzina królewska jednak do tej pory nie potwierdzała tych doniesień. Księżniczka Eugenia pojawiła się na rodzinnym spotkaniu z okazji Bożego Narodzenia. Arystokratka zaprezentowała się wówczas w wełnianym, jasnym płaszczu w bardzo delikatną kratę. Jej brzuch podkreślał pasek przepasany w talii.

Księżniczka Eugenia swoje pierwsze dziecko, syna Augusta, urodziła 9 lutego 2021 roku. Syn księżniczki przyszedł na świat poprzez cesarskie cięcie. Córka księcia Andrzeja od dziecka zmaga się bowiem z problemami z kręgosłupem i wiele lat temu przeszła nawet operację skoliozy. Przez to nie mogła się zdecydować na naturalny poród.

Drugie dziecko książęcej pary będzie 13. w kolejce do brytyjskiego tronu.

Księżniczka Eugenia jest w ciąży
Księżniczka Eugenia jest w ciąży Księżniczka Eugenia jest w ciąży Źródło: Joe Giddens/PA Images via Getty Images

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: UK Press

Pozostałe wiadomości