Gwiazdy

Roma Gąsiorowska zmieniła fryzurę. Fani widzą podobieństwo do Ewy Błaszczyk

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Roma Gąsiorowska

Roma Gąsiorowska zdecydowała się na ostre cięcie. Na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie, które zaskoczyło internautów. Aktorka jest na nim nie do poznania, a wszystko przez nową fryzurę. 

Roma Gąsiorowska uwielbia bawić się modą i łączyć różne style. Wielokrotnie zaskakiwała swoich obserwatorów odważnymi metamorfozami i tak stało się tym razem. Żona Michała Żurawskiego dodała na Instagramie zdjęcie w nowej fryzurze. Fani nie kryją zaskoczenia.

Roma Gąsiorowska postawiła na odważne cięcie

"Taka sytuacja… Co wy na to?" - napisała aktorka pod zdjęciem w zupełnie nowym wydaniu.

Fani entuzjastycznie zareagowali na jej metamorfozę: "Zdecydowanie zmiana na tak", "Super, dodaje ci wyrazistości", "Pięknie wyglądasz", "Sztos" - pisali.

Niektórzy zauważyli także podobieństwo do koleżnaki z branży.

"Wygląda pani jak Ewa Błaszczyk" - czytamy.

Na ten komentarz aktorka odpisała trzema roześmianymi emoji.

Wśród pozytywnych wpisów, pojawiły się również te od osób, które nie są zachwycone metamorfozą Romy Gąsiorowskiej.

"Wcześniej było ładniej", "Zbyt poważnie", "Nie pasują mi do pani takie włosy", "Za krótkie" - czytamy.

Co myślicie o nowej fryzurze Romy Gąsiorowskiej? Zmiana na plus?

Małgorzata Ostrowska przyznała, że doświadczyła ageizmu
Małgorzata Ostrowska przyznaje, ageizm ją dotyczył Małgorzata Ostrowska opowiedziała o dyskryminacji w zawodzie. Źródło: serwis: Co za Tydzień

Roma Gąsiorowska - rodzina i kariera

Roma Gąsiorowska od 12 lat jest żoną aktora Michała Żurawskiego, z którym wspólnie wychowują 10-letniego syna Klemensa i ośmioletnią córkę Jadwigę. Para nie afiszuje się ze swoim uczuciem w mediach i rzadko mówią o życiu prywatnym.

Aktorka ze sceną związana jest już od czasów studiów w szkole teatranej. Jest absolwentką PWST w Krakowie, do której dostała się za drugim podejściem. Widzowie mogą kojarzyć ją z ról w filmach takich jak "Kochaj i tańcz", "Listy do M.", "Sala samobójców", "Kac Wawa", "Córki dancingu" czy "Serce nie sługa". Roma Gąsiorowska od lat jest związana z Teatrem Rozmaitości Warszawa. Projektowała również kostiumy, a także prowadziła własny biznes - markę odzieżową.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Andras Szilagyi/ MW Media

Pozostałe wiadomości