Gwiazdy

Synowie Krzysztofa Ibisza nie poznali się. "Czekamy na ten moment"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Synowie Krzysztofa Ibisza jeszcze się nie spotkali

Krzysztof Ibisz kilka tygodni temu został ojcem po raz drugi. W ostatnim wywiadzie jego była żona Anna Nowak-Ibisz powiedziała, czy poznała już małego Borysa. Prezenterka wyznała, że jak na razie ani ona, ani jej syn Vincent nie poznali maluszka i czekają na odpowiedni moment.

Krzysztof Ibisz od kilku lat związany jest z uczestniczką "Top Model" Joanną Kudzbalską. Para długo ukrywała swój związek przed mediami, jednak podczas jednych ze wspólnych wakacji postanowili rozwiać wszelkie wątpliwości.

Krzysztof Ibisz nie zapoznał Vincenta z małym Borysem

Para dodała wspólne zdjęcia i tym samym potwierdzili medialne doniesienia. Różnica wieku nie stanowiła dla zakochanych przeszkody w zawarciu związku małżeńskiego. Jakiś czas później Joanna Kudzbalska i Krzysztof Ibisz obwieścili w mediach, że spodziewają się dziecka.

Dla modelki to pierwsze dziecko, w przeciwieństwie do Krzysztofa Ibisza, który ma już dwóch synów. Ze związku z Anną Zejdler prezenter doczekał się syna Maksymiliana, a z małżeństwa z Anną Nowak-Ibisz ma syna Vincenta.

Anna Nowak-Ibisz zaprosiła byłego męża z żoną na obiad

Ostatnio w rozmowie z serwisem Jastrząb Post Anna Nowak-Ibisz powiedziała, czy poznała już małego Borysa.

"Czekamy na ten moment. Zaprosiłam Krzysztofa z żoną do nas na obiad, Krzysztof jest w kontakcie też z Vincentem, ale czy tak, czy tak, czekamy na taki moment, kiedy malutki będzie może trochę spokojniejszy, trochę większy, a tak szczerze to jest czas przeziębień. Mój syn jest od początku zaproszony, żeby przyszedł i poznał brata, natomiast to jest bardzo małe dziecko, a ludzie są poprzeziębiani, pochorowani, więc chcemy zaczekać na taki moment, kiedy oni będą gotowi i na pewno się spotkamy przed świętami i po świętach i być może teraz. Czekamy na sygnał, kiedy to nastąpi" - powiedziała.

Prezenterka dodała, że jej syn Vincent również jeszcze nie poznał brata.

"Na razie jeszcze nie, czekamy na ten moment, kiedy będziemy się mogli spotkać na obiedzie, którego ja jestem inicjatorem" - zaznaczyła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości