Programy

"Co za wiosna". Nowości TVN7 w ramówce wiosennej

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Źródło:
TVN7
"Hotel Pradise" - nowy sezon wkrótce w TVN7

W wiosennej ramówce TVN7 znalazły się programy przyciągające przed ekrany rzesze widzów. Na jakie nowości możemy liczyć?

Przed nami całkiem nowe odcinki wielu popularnych produkcji TVN7. Tej wiosny zobaczymy m.in. piąty sezon "Hotelu Paradise", finałowy sezon "BrzydUli", nowe przygody bohaterów serialu "Papiery na szczęście", ostatni sezon serialu "19+" oraz całkiem nowe paradokumenty: "Zagadki losu" i "Opowieści małżeńskie".

"Hotel Paradise 5" - nowy sezon programu

Kolejna edycja "Hotelu Paradise" zapowiada się wyjątkowo. To pierwszy sezon, w którym zmieniła się formuła programu. Pandora, Rajska wyrocznia i Rajskie rozdanie pozostają bez zmian. Pojawi się jednak Szansa od raju. Jak to ma wyglądać w praktyce? Pisaliśmy o tym w poprzednim tekście na temat "Hotelu Paradise".

W tym sezonie widzowie będą mieli okazję śledzić zauroczenia, flirty i nietypowe uczuciowe rozgrywki uczestników programu w najbardziej luksusowym hotelu spośród wszystkich dotychczasowych edycji. Tym razem żądni miłości i wielkiej przygody uczestnicy, przeżyją przygodę życia w egzotycznej Panamie. Villa, w której zamieszkają, odkryje przed nimi oraz widzami, zapierający dech w piersiach widok na Ocean Spokojny.

"Hotel Paradise" z prowadzącą Klaudią El Dursi ponownie otworzy swoje drzwi już 21 lutego. Program będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.35 na antenie TVN7.

"BrzydUla 3" - ostatni sezon serialu

Kontynuacja serialu "BrzydUla" po dziesięciu latach odniosła tak spektakularny sukces, że twórcy postanowili nakręcić trzeci sezon przygód Uli i Marka. Jest to jednak już ostatnia odsłona ich losów. Czy czeka ich happy end?Czy ich wielka miłość przezwycięży wszystko i jednak będą razem mimo rozwodu?

Dowiecie się już tej wiosny.

Julia Kamińska o "BrzydUli" i koncesji TVN7
Julia Kamińska o "BrzydUli" i koncesji TVN7

"Papiery na szczęście" - drugi sezon serialu

Serial "Papiery na szczęście" opowiada historię Marty (Adrianna Kalska), żony znanego piłkarza Krisa. Wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w firmie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Adam wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość.

Czy Marta wyjawi ukochanemu swoją prawdziwą tożsamość? Czy Adam wyplącze się ze ślubu z Beatką i zdobędzie serce Marty? Czy rodzina Kowalczyków w końcu znajdzie sposób, by wyzwolić się spod władzy Henryka? Kolejny sezon serialu przyniesie mnóstwo emocji związanych z losami ulubionych bohaterów.

Produkcja będzie emitowana od poniedziałku do czwartku o godzinie 19.30 w TVN7 oraz na player.pl.

"19+" - ostatni sezon serialu

Serial "19+" opowiada historie młodych ludzi, próbujących odnaleźć się w dorosłym świecie. Przeżywają wielkie miłości, ale też rozczarowania. Świętują zawodowe sukcesy oraz boleśnie znoszą życiowe porażki. Bohaterzy są bardzo różni, tworzą jednak zgraną ekipę i mogą na siebie liczyć, bo przyjaźń jest dla nich zawsze na pierwszym miejscu.

Ostatni sezon serialu "19+" będzie można oglądać od 28 lutego od poniedziałku do czwartku od 19.00. Prapremiera 21 lutego na player.pl.

"Zagadki losu" i "Opowieści małżeńskie" - nowe paradokumenty

TVN7 rozpieszcza swoich widzów. Stacja zaplanowała emisję dwóch nowych seriali paradokumentalnych - "Zagadki losu" i "Opowieści małżeńskie". Scenariusze do obu produkcji oparte są na prawdziwych historiach. Każdy odcinek to jedna opowieść z nowymi bohaterami. "Opowieści małżeńskie"  pokazuje historie o miłości, wzlotach i upadkach w związkach. "Zagadki losu" to serial, w którym będziemy historia bohaterów, prowadzi do ujawnienia skrywanej tajemnicy, która odmieni dotychczasowe życie bohaterów. 

Serial "Zagadki losu" w TVN7 od 28 lutego, trzy dni w tygodniu - od poniedziałku do środy o godzinie 18.25. Serial "Opowieści małżeńskie" będzie można oglądać od 3 marca, dwa dni w tygodniu - w czwartki i piątki o godzinie 18.25.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło: TVN7

Źródło zdjęcia głównego: TVN7

Pozostałe wiadomości