Programy

Co łączy Karolinę Skuratowską i Miłosza Pestę z "HP"? Fani znaleźli nowy trop

Programy

Autor:
Dagmara
Olszewska

Karolina Skuratowska i Miłosz Pesta, uczestnicy dwóch różnych edycji "Hotelu Paradise" są parą? W mediach społecznościowych pojawiły się kolejne zdjęcia sugerujące, że tę dwójkę łączy coś więcej, niż koleżeńska relacja. Ich obserwatorzy i fani programu odnaleźli pewien trop.

Co łączy Karolinę Skuratowską i Miłosza Pestę? To jedno z pytań, na które niemal każdego dnia mogą trafić osoby przeczesujące fanowskie grupy "Hotelu Paradise". Choć sami zainteresowani nie potwierdzili ani nie zdementowali doniesień, podsycają plotki kolejnymi wspólnymi zdjęciami i relacjami. 

Karolina Skuratowska i Miłosz Pesta są razem? 

Karolina Skuratowska to jedna z najbardziej charakterystycznych uczestniczek 5. edycji "Hotelu Paradise". Pojawiając się w bramach panamskiej willi, w kilka chwil zawróciła w głowach niemal wszystkich uczestników. Ostatecznie jednak nie udało jej się stworzyć w show romantycznej relacji. Miłosz Pesta to uczestnik 4. edycji randkowego show. Podczas nagrań na Zanzibarze stworzył relację z Wiktorią, która nie przetrwała próby czasu. 

Od kilku tygodni w InstaStories Miłosza i Karoliny pojawiają się krótkie filmiki i zdjęcia, na których widać, że para wspólnie spędza czas. Spacery z psem, wyjścia ze znajomymi, pieczenie babeczek. Z pozoru banalne czynności, które wspólnie wykonują, dla wielu są oznaką tego, że spędzają ze sobą więcej chwil, niż z osobami, z którymi łączy ich jedynie przyjaźń bądź znajomość koleżeńska. 

"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o znajomościach z uczestnikami
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o znajomościach z uczestnikami

Co łączy Karolinę Skuratowską i Miłosza Pestę? 

Według internautów, o tym, że Miłosza i Karolinę może łączyć relacja romantyczna, może świadczyć też fakt, że niedawno mieli wspólnie pokazać się na jednym z rodzinnych wesel. 

"Byli też razem na jakimś weselu. Wiem, że to jeszcze nic nie znaczy, ale ziarenko zostało zasiane" - czytamy w komentarzu na jednej z grup dla fanów "Hotelu Paradise". 

"Pięknie wyglądalibyście z Miłoszem razem. Pasujecie do siebie. Wizualnie i charakterami chyba też" - napisała pod postem Karoliny Skuratowskiej jedna z obserwatorek.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości