Co Za Tydzień

Co Za Tydzień. "Tajemnica zawodowa". Cezary Pazura o swojej roli. "Nie chciałem bronić mojego bohatera"

Co Za Tydzień

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
Co Za Tydzień

Magdalena Różczka i Cezary Pazura w serialu "Tajemnica zawodowa" grają małżeństwo, które walczy ze sobą na ekranie. Gwiazdor wcielił się w czarny charakter. Jak potoczą się ich losy w drugim sezonie serialu?

Aktorzy "Tajemnicy zawodowej" zachęcają do śledzenia losów swoich bohaterów. Magdalena Różczka wciela się w postać Julii Żurawskiej, która w końcu uwolni się od niewiernego męża i jego kochanki. Postać grana przez Cezarego Pazurę to właśnie ten wiarołomny mąż głównej bohaterki — ginekolog, Andrzej Żurawski. Serial łączy wątki obyczajowe z kryminalnymi.

Magdalena Różczka i Cezary Pazura o swoich postaciach w "Tajemnicy zawodowej"

- Od pierwszego sezonu jest to bardzo dobry scenariusz i coś fajnego do grania, i czuję to każdego dnia [...] My już mamy tak ustalone relacje, że nie musimy się dużo zastanawiać i szukać. Naprawdę to czujemy, wiemy, co o sobie myślimy, kiedy kłamiemy, kiedy nie — powiedziała Magdalena Różczka.

- Nad moją postacią przy pierwszym sezonie zastanawialiśmy się bardzo mocno. Na ile on może być zły, ale tak, żeby publiczność go lubiła. Lepiej idzie się za bohaterem, z którym się człowiek identyfikuje. W szkole teatralnej uczyli nas takiego podejścia, że trzeba bronić swojej postaci - opowiadał o swojej roli Cezary Pazura.

Dlaczego więc aktor nie chce bronić swojego bohatera? Sprawdź to w nagraniu, które zamieściliśmy poniżej.

Co Za Tydzień. Magdalena Różczka i Cezary Pazura o drugim sezonie serialu "Tajemnica zawodowa"
Co Za Tydzień. Magdalena Różczka i Cezary Pazura o drugim sezonie serialu "Tajemnica zawodowa" Źródło: Co Za Tydzień

Serial TVN "Tajemnica zawodowa" - obsada, gdzie oglądać?

Drugi sezon serialu będzie dostępny w serwisie Player.pl od 22 lutego. Oprócz Magdaleny Różczki i Cezarego Pazury, w produkcji znów zobaczymy Piotra Starmowskiego, Andrzeja Zielińskiego, Annę Dereszowską, Tamarę Arciuch i Laurę Breszkę.

Do obsady dołączy wielu nowych aktorów, lecz dobrze znanych telewidzom. W drugim sezonie "Tajemnicy zawodowej" obejrzymy Katarzynę Herman, Dorotę Chotecką, Mateusza Rusina, Karolinę Porcari i Marcina Czarnika.

Przeczytaj więcej:

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: Co Za Tydzień

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS

Pozostałe wiadomości