Gwiazdy

Córka Piotra Gąsowskiego i Anny Głogowskiej ma już 15 lat. Jak dziś wygląda?

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Piotr Gąsowski i Anna Głogowska byli kiedyś parą

Anna Głogowska przyszła na ostatnią z premier teatralnych w towarzystwie 15-letniej córki. Nastolatka jest owocem jej miłości z Piotrem Gąsowskim i chętnie pozowała ze sławną mamą na ściance. Obie przed kamerami czuły się jak ryby w wodzie.

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski przez wiele lat uchodzili za jedną z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie, jednak ich uczucie wypaliło się na początku 2021 roku. Mimo to byli partnerzy pozostają ze sobą w bardzo bliskich i wręcz przyjacielskich relacjach: spędzają ze sobą urodziny oraz święta. Anna Głogowska i Piotr Gąsowski traktują się jak rodzinę i nie ukrywają, że po rozstaniu najważniejsze było dla nich dobro ich córki Julii, która niedawno skończyła 15 lat.

Córka Martyny Wojciechowskiej nie chce wchodzić do świata show-biznesu
Córka Martyny Wojciechowskiej nie chce wchodzić do świata show-biznesu Martyna Wojciechowska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o swojej dorastającej córce. Okazuje się, że Marysia nie chce iść w ślady ani mamy, ani taty i ma całkiem inny pomysł na przyszłą karierę. Podróżniczka zaznaczyła, że dziewczynka nie zamierza też wchodzić w świat show-biznesu i chociaż otrzymuje dla niej propozycje do sesji zdjęciowych, wszystkie odrzuca.

Jak dziś wygląda córka Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego?

Anna Głogowska nie lubi za dużo mówić o swoim życiu prywatnym i przeważnie jest w tej sprawie bardzo powściągliwa. Mimo to słynna tancerka jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie często publikuje rodzinne kadry. Kilka miesięcy temu sprawiła gratkę swoim fanom i pokazała zdjęcie z córką Julią, która jest nastolatką. Anna Głogowska dzieli się wychowaniem nastolatki z Piotrem Gąsowskim, który również ma świetny kontakt ze swoją pociechą.

Julia Gąsowska niedawno świętowała swoje 15 urodziny, a teraz mama wprowadziła ją na salony. Obie panie pojawiły się na czerwonym dywanie przy okazji premiery teatralnej sztuki "Ślub doskonały". Anna Głogowska i jej córka zapozowały na ściance i uśmiechały się w stronę fotoreporterów, wyraźnie dobrze się bawiąc.

"Ścianka... Ja to się chyba bardziej denerwowałam niż moja córka" - napisała w relacji na InstaStories Anna Głogowska.

Anna Głogowska zabrała córkę na ściankę
Anna Głogowska zabrała córkę na ściankę Anna Głogowska zabrała córkę na ściankę Źródło: Screen InstaStories Anny Głogowskiej

Mama i córka są do siebie wizualnie bardzo podobne, co podkreśliły też swoimi stylizacjami. Anna Głogowska i Julia wybrały modne w tym sezonie skórzane spodnie, do których dobrały czarne bluzki i długie płaszcze w tym samym kolorze. Swoje szczupłe sylwetki podkreśliły kozakami na szpilce.

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski utrzymują ze sobą przyjazne relacje

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski w 2005 roku wystąpili razem w "Tańcu z gwiazdami". Chociaż mówi się, że ich uczucie rozkwitło właśnie wtedy, tak naprawdę znali się już wcześniej. W 2007 roku przyszła na świat ich córka Julia, która szybko stała się oczkiem w głowie rodziców. Piotr Gąsowski od początku bardzo dbał o to, by dziewczynka miała dobry kontakt ze swoim przyrodnim bratem - Kubą Gąsowskim, który był owocem miłości aktora z Hanną Śleszyńską. Patchworkowa rodzina od początku była bardzo zgrana. Z czasem jednak zaczęły pojawiać się plotki o kryzysie w związku Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego. W 2021 roku okazało się, że para się rozstała, jednak dalej jest ze sobą bardzo blisko.

Anna Głogowska jakiś czas temu była gościnią programu "Kulisy sławy", gdzie opowiedziała o relacji z byłym partnerem.

"Nie chcę mówić, że to jest miłość, dlatego, że nie jesteśmy już parą. Piotr jest taką osobą, wobec której nie można być obojętnym. Jednocześnie można go kochać, nienawidzić, tęsknić i chcieć, żeby już poszedł. Wszystkie skrajne emocje pasują do Piotra Gąsowskiego. I przez to jest taki uzależniający" - powiedziała Anna Głogowska.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości