Gwiazdy

Książę Harry i Meghan Markle zdegradowani na oficjalnej stronie royalsów

Gwiazdy

Autor:
Urszula
Grabowska

Od śmierci królowej Elżbiety II minęły już ponad 3 tygodnie. Następcą jej rządów został syn, król Karol III. Władca od zawsze miał konflikt ze swoim synem księciem Harrym. Aktualnie książę Harry i księżna Meghan Markle zostali umieszczeni na samym dole oficjalnej strony brytyjskich royalsów. Jakie są tego przyczyny?

Syn króla Karola III kilka lat temu zrezygnował z królewskich funkcji i wraz ze swoją żoną Meghan Markle przeprowadził się do USA. Fakt ten nie spodobał się ojcu księcia Harry'ego. Karol III był oburzony zachowaniem syna.

Dodatkowo szalę goryczy między ojcem a synem przelał wywiad księcia Harry’ego i Meghan Markle z Oprah Winfrey, w którym oskarżył rodzinę królewską o rasizm. Karol III był zaszokowany zarzutami syna.

Tajemnice produkcji #3. Plan serialu "Papiery na szczęście"
Tajemnice produkcji #3. Plan serialu "Papiery na szczęście" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Meghan Markle i Książe Harry zdegradowani na królewskiej liście

Gazeta "The Daily Telegraph"  informuje, że król Karol III widzi możliwość pogodzenia się ze swoim synem. Książę Harry jednak nie jest skłonny na pojednanie z ojcem, ponieważ ma żal do niego, że zabronił mu przyjechać do Balmoral z jego żoną Meghan Markle. Książę Harry przez ten fakt spóźnił się na samolot do Wielkiej Brytanii, przez co pojawił się późno obok umierającej Elżbiety II.

Jak widać, atmosfera w rodzinie królewskiej wciąż jest napięta, a fakt umieszczenia księcia Harry’ego i Meghan Markle obok portretu księcia Andrzeja, zhańbionego za aferę seksualną, nie zwiastuje pojednania w brytyjskiej rodzinie królewskiej.

Oficjalna strona Royalsów Źródło: https://www.royal.uk/royal-family

Książe Harry oburzony zachowaniem Karola III

Małżeństwo księcia Harry’ego i Meghan Markle od początku nie podobało się Karolowi III. Odnowienie konfliktu między ojcem a synem pojawiło się tuż po śmierci królowej Elżbiety II. Książę Harry odrzucił zaproszenie na wspólny obiad z Karolem III i księciem Williamem, ponieważ ojciec nie pozwolił przyjechać Meghan Markle do Balmoral.

Kolejnym elementem konfliktu okazał się strój, jaki książę Harry miał podczas pogrzebu królowej Elżbiety II. Był to elegancki garnitur, a nie odświętny mundur królewski, jaki założył król Karol III i książę William. Książę Harry miał żal do ojca, że nie pozwolił mu założyć odświętnego munduru w związku z jego rezygnacją z funkcji królewskich kilka lat wcześniej.

Książę Harry jest zły na swojego ojca, że mimo upływu czasu, wciąż lekceważy jego małżeństwo z Meghan Markle.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj więcej o Księciu Harry:

Autor:Urszula Grabowska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images Europe

Pozostałe wiadomości