Gwiazdy

Syn Michaela Jacksona tęskni za ojcem. Pokazał nieznane zdjęcia. Mało kto znał takie oblicze "króla popu"

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Dzieci Michaela Jacksona: Prince, Paris, Blanket

Michael Jackson był nazywany "Królem Popu". Nikt nie zaprzeczy, że miał ogromny wpływ na to, jak kształtował się ten gatunek na świecie. Jego twórczością inspirują się kolejne pokolenia artystów. Muzyk osierocił troje dzieci. Jego najstarszy syn wspomina ojca w najnowszej publikacji na Instagramie. Prince Jackson pokazał kilka zdjęć ze swojego dzieciństwa.

Michael Jackson zmarł 25 czerwca 2009 w Los Angeles. W sprawie jego śmierci rozpoczęto śledztwo, które wskazywało, że lekarz Conrad Murray dokonał nieumyślnego zabójstwa piosenkarza poprzez podanie mu pewnego leku usypiającego, którego stosowanie w warunkach domowych jest niedozwolone. Wiele osób ze świata show-biznesu ubolewało nad stratą genialnego piosenkarza. Dzieci Michaela Jacksona musiały poradzić sobie z większą traumą.

Syn Michaela Jacksona pokazał zdjęcia z ojcem

Piosenkarz urodził się 29 sierpnia. Skończyłby 64 lata. W dniu jego urodzin Prince Jackson pokazał na Instagramie kilka zdjęć z rodzinnego albumu, na których widzimy, jakim ojcem był uwielbiany przez fanów twórca piosenki "Thriller". Najstarsze dziecko amerykańskiego gwiazdora przyznało, że wciąż ciężko mu pogodzić się z tym, że los odebrał mu tatę.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla najwspanialszego! Tęsknię za Tobą coraz bardziej, ale też z każdym dniem kocham Cię coraz bardziej. Dziękuję za wszystko

"Prince, on kochał Was całym sercem! Dziękuję, że sprawiłeś, że był z Ciebie dumny" - skomentowała La Toya Jackson, siostra zmarłego piosenkarza.

Wizyta na planie teledysku Marii Niklińskiej. "Trzeba pokochać siebie"
Wizyta na planie teledysku Marii Niklińskiej. "Trzeba pokochać siebie" Źródło: "Co Za Tydzień"

Jak wyglądają teraz dzieci Michaela Jacksona?

Najstarszy syn piosenkarza to wyżej wspomniany Michael Joseph Junior - znany jako "Prince". Mężczyzna jest producentem filmowym. Wiedzie szczęśliwie życie prywatne u boku ukochanej kobiety. W 1992 r. założył fundację "Heal the World", nawiązując nazwą do tytułu piosenki ojca.

Paris to jedyna córka muzyka. W odróżnieniu od swoich braci poszła w ślady ojca i została piosenkarką oraz modelką. Brała udział w sesjach zdjęciowych, które były publikowane w takich magazynach jak "Vogue" czy "Harper’s Bazaar". W 2020 r. chodziła na wybiegu podczas pokazu Jeana Paula Gaultiera obok supermodelek Belli i Gigi Hadid oraz Iriny Shayk. Próbowała swoich sił również jako aktorka. Można zobaczyć ją w filmach pt. "Gringo" i "Every Valley".

Najmłodszym dzieckiem jest Prince Michael - znany jako "Blanket". Zawsze wzbudzał ogromne zaciekawienie, ponieważ nie udzielał żadnych wywiadów i nie posiada oficjalnego konta w mediach społecznościowych. Zdjęcie, które zamieściliśmy poniżej, zostało opublikowane dwa lata temu na jednym z profili, które prowadzą jego fani.

Dziś ma 20 lat i nazywa się Bigi Jackson. Syn artysty przerwał milczenie i w ubiegłym roku udzielił pierwszego wywiadu. Jednak niewiele zdradził ze swojego prywatnego życia. Z rozmowy przeprowadzonej dla "Good Morning Britain" wynika, że interesuje się zmianami klimatu i wzywa światowych przywódców do rozwiązania problemów dotyczących środowiska.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości