Gwiazdy

Pazurowie przeżyli chwilę grozy na lotnisku. Ich walizka zainteresowała psa patrolującego

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Edyta Pazura i Cezary Pazura

Edyta i Cezary Pazurowie wyjechali do Stanów Zjednoczonych, a doświadczeniami ze swoich zagranicznych wojaży dzielili się w mediach społecznościowych. Żona aktora zdradziła, co spotkało ich na lotnisku. "Zaczęło się chwilą grozy już na lotnisku w Los Angeles" - napisała Edyta Pazura.

Edyta i Cezary Pazurowie zabrali dzieci i wyruszyli w podróż po Stanach Zjednoczonych, którą para relacjonowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. W najnowszym Instastory Edyta Pazura opowiedziała o doświadczeniach z podróży. Rodzina przeżyła na lotnisku chwilę grozy!

Edyta i Cezary Pazurowie o doświadczeniach na lotnisku

Jak się okazuje, nie obyło się bez problemów. Edyta Pazura zdradziła, że podczas kontroli na lotnisku kontrolerom nie spodobała się walizka Cezarego Pazury.

"Pytacie, jak wyprawa. Czy wszystko u nas dobrze? Zaczęło się chwilą grozy już na lotnisku w Los Angeles. Gdy dostaliśmy walizki, podszedł do nas piesek patrolujący" - zaczęła swoją opowieść Edyta Pazura.

Żona aktora przyznała, że wszyscy popatrzyli na siebie z niepokojem. Ku zadowoleniu znajomych Pazurów, pies usiadł obok walizki Cezarego Pazury. Aktor skrywał w nim tajemnicę! Próbował przemycić kabanosy. Czujny nos psiego kontrolera nie mógł obok takiej niespodzianki przejść obojętnie.

"Znajomi odetchnęli z ulgą, a ja się zaczęłam zastanawiać, jak będę samotnie wychowywać dzieci. Pani ze straży granicznej zajrzała do walizki Czara i zabrała nam kabanosy" - dodała Edyta Pazura.

Edyta Pazura i Cezary Pazura
Pazurowie przeżyli na lotnisku chwilę grozy Edyta Pazura i Cezary Pazura Źródło: Instagram @edyta_pazura/https://www.instagram.com/edyta_pazura/
Cezary Pazura wyznał, że kolega zabrał mu rolę w "Tajemnicy Zawodowej"
Cezary Pazura wyznał, że kolega zabrał mu rolę w "Tajemnicy Zawodowej" Cezary Pazura opowiedział o swoich początkach z serialem "Tajemnica Zawodowa". Wyznał, że jest zafascynowany fabułą

Edyta Pazura jest w ciąży? Gest Cezarego Pazury nic nie znaczy

Edyta Pazura opublikowała ponadto zdjęcie, na którym pozuje wraz z mężem na tle spektakularnej fontanny. Żona Cezarego Pazury postanowiła zażartować z internautów i jednocześnie z góry zapobiec ewentualnym plotkom na temat swojego stanu. Skąd miałyby się pojawić? A stąd, że Cezary Pazura objął żonę w charakterystyczny sposób - położył jedną rękę na brzuchu kobiety. Ten gest mógł rodzić plotki. Tymczasem Edyta Pazura jednoznacznie zapewniła:

"Nie, nie jestem w ciąży".

Edyta Pazura i Cezary Pazura
Edyta Pazura o ciąży Edyta Pazura i Cezary Pazura Źródło: Instagram @edyta_pazura/https://www.instagram.com/edyta_pazura/

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości