Gwiazdy

Dzień Ojca 2022. Te gwiazdy już niedługo powitają na świecie swoje pociechy

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Dzień  ojca 2022

Dzień Ojca może mieć różne oblicza, a obchodzić go mogą również ci mężczyźni, którzy dopiero czekają na swoich potomków. Wśród nich plejada polskich i zagranicznych sław. Michał Żebrowski, Krzysztof Ibisz czy Jan Kliment. Czyja rodzina niedługo się powiększy?

Kto zostanie ojcem w 2022 roku? 

Internauci kochają Michała Żebrowskiego za kultowe role filmowe i teatralne, ale także za humorystyczne podejście do życia i to, jak na co dzień pokazuje się w mediach społecznościowych. Aktor wraz z żoną, Aleksandrą Żebrowską oczekują czwartego potomka. Choć w mediach aż roi się od spekulacji dotyczących płci dziecka oraz daty porodu, te intymne dane pozostają na razie słodką tajemnicą. 

Wielkim zaskoczeniem okazało się niedawne wyznanie Jan Klimenta i jego żony, Lenki Klimentovej. Para od dłuższego czasu starała się o dziecko, a 21 czerwca podzieliła się radosną nowiną. 

"(...) Nie zawsze da się wszystko zaplanować i nie zawsze jest wszystko o TAK! Ale udało się i  w tym roku zostaniemy rodzicami!  Jesteśmy przeszczęśliwi, dla nas to cudowny czas, nasz czas. Prosimy tylko, żebyście trzymali za nas kciuki, żebyśmy byli zdrowi, bo gratulacje, dopiero jak się urodzi" - napisali w poście na Instagramie. 

Ania Starmach o dużej rodzinie i mężu. "Tworzymy związek partnerski"
Ania Starmach o dużej rodzinie i mężu. "Tworzymy związek partnerski" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Dzień Ojca 2022 - kto niedługo dołączy do grona rodziców?

Na drugą pociechę oczekuje także Piotr Szeląg - partner Lary Gessler. Para przekazała szczęśliwą nowinę 29 marca za pośrednictwem mediów społecznościowych. Podczas jednego z ostatnich wyjazdów nad morze, zakochani przekazali, że spodziewają się syna.

Powody do radości w tym roku będzie miał także Krzysztof Ibisz, który poinformował, że spodziewa się trzeciego dziecka. Owocami poprzednich małżeństw dziennikarza jest dwóch synów, Maksymilian oraz Vincent. 57-letni celebryt przekazał wielką nowinę, publikując zdjęcie w mediach społecznościowych.

"Już niedługo nasz świat będzie jeszcze piękniejszy" - napisał. 

O powiększeniu rodziny poinformował także dziennikarz, Bartek Osumek. Wraz z Magdaleną Lamparską spodziewają się drugiego dziecka.

"Bardzo cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami tą wspaniałą wiadomością osobiście. To zawsze dla mnie ważny czas. Pełen cierpliwości, pokory, spokoju, oczekiwania… na nowe życie. (...) Czujemy się bardzo dobrze i to jest najważniejsze. Zdrowie nam dopisuje. W radości czekamy na spotkani" - napisali we wspólnym poście na Instagramie. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości