Katarzyna Zięciak ze "ŚOPW" podsumowała rok na filmiku. Wygląda rewelacyjnie

Autor:
Dagmara
Olszewska

Katarzyna Zięciak wzięła udział w 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Widzom dała się poznać jako uczuciowa kobieta o twardych zasadach i wielkiej miłości do rodziny. Choć jej programowe małżeństwo zakończyło się rozwodem, uczestniczka miłosnego eksperymentu zgromadziła na swoich profilach w mediach społecznościowych pokaźne grono obserwujących. To właśnie im zaprezentowała zdjęcia z podróży i zacytowała popularną książkę.

Katarzyna Zięciak i Paweł Olejnik to para, które według ekspertów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" miała szansę na stworzenie prawdziwego i zgodnego małżeństwa. Widzowie po pierwszych odcinkach, w których poznali uczestników eksperymentu, mieli podobne zdanie. Niemal z pełną pewnością typowali, że po zakończeniu show wciąż będą tworzyć związek. Rzeczywistość okazała się inna, a z odcinka na odcinek, pojawiały się kolejne oznaki, że dzielące ich różnice są niemal nie do przeskoczenia.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Przekaż 1,5% podatku na Fundację TVN
Przekaż 1,5% podatku na Fundację TVN Źródło: TVN

Katarzyna Zięciak ze "ŚOPW" nostalgicznie o życiu

Katarzyna Zięciak, choć jest obecna w mediach społecznościowych, rzadko publikuje relacje z tego, jak spędza dzień. Tym bardziej, nostalgiczny wpis, który pojawił się na jej profilu na Instagramie, wzbudził zainteresowanie widzów. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zacytowała bowiem fragment książki "Na końcu tęczy", poświęcony przemijaniu. Oprócz wzruszających słów dodała także kompilację zdjęć i wspomnień ze swoich wojaży.

"Życie ludzkie jest zbudowane z czasu. Nasze dni, nasze zapłaty mierzone są w godzinach, nasza wiedza wyznaczana jest przez lata. Chwytamy w ciągu dnia kilka minut na przerwę na kawę, a potem czym prędzej biegniemy do biurek, spoglądamy na zegarek, żyjemy od jednej wizyty do drugiej. Mimo to nasz czas kiedyś się kończy i w głębi duszy zastanawiamy się, czy przeżyliśmy dobrze te wszystkie sekundy, minuty, godziny, dni, tygodnie, miesiące, lata i dekady. Wszystko wiruje wokół nas – praca, rodzina, przyjaciele, kochankowie... chciałoby się krzyknąć 'STOP!', rozejrzeć się wkoło, zmienić porządek paru rzeczy, a potem ruszyć znowu" - zacytowała.

Katarzyna Zięciak
Katarzyna Zięciak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Katarzyna Zięciak Źródło: Instagram
Katarzyna Zięciak
Katarzyna Zięciak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Katarzyna Zięciak Źródło: Instagram
Katarzyna Zięciak
Katarzyna Zięciak ze "ŚOPW" w nostalgicznym wpisie Katarzyna Zięciak Źródło: Instagram

Katarzyna Zięciak - życie po programie "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Katarzyna Zięciak i Paweł Olejnik długo walczyli o swoją relację. W ostatnim odcinku programu zadeklarowali, że zostaną w małżeństwie, a kilka tygodni później media obiegła informacja o ich rozstaniu. Jakiś czas potem, wokół pary ponownie zrobiło się głośno, gdy okazało się, że nową wybranką byłego męża Katarzyny Zięciak jest... jej kuzynka, która była obecna na ich progamowym ślubie.

6 grudnia Paweł Olejnik poinformował, że się zaręczył i rozpoczyna planowanie uroczystości zaślubin. Czy Katarzyna Zięciak pojawi się na ceremonii? Na to pytanie w wymijający sposób odpowiedziała za pośrednictwem Instagrama.

"Jak na razie były zaręczyny..." - napisała.

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dodała też, że jest szczęśliwa i żyje w zgodzie ze sobą. Jej serce nie jest zajęte, jednak nie chce robić niczego na siłę i nie szuka partnera. Wierzy bowiem, że prawdziwa miłość przychodzi niespodziewanie.

"Są dni lepsze i gorsze, ale już więcej jest tych lepszych i oby tak zostało. Nie szukam, co ma być to będzie" - napisała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości