Gwiazdy

Ewa Farna pokazała prawdziwe oblicze macierzyństwa. "Sukcesem jest, kiedy umyję włosy"

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Ewa Farna wyczerpana opieką nad dwójką dzieci

Trzy lata temu życie Ewy Farnej wywróciło się do góry nogami. Urodziła wtedy swoje pierwsze dziecko. Synek gwiazdy rośnie jak na drożdżach. Miesiąc temu rodzina artystki się powiększyła. Ewa Farna urodziła córeczkę. Pokazała, czym jest dla niej podwójne macierzyństwo.

Ewa Farna jest gwiazdą estrady od wieku nastoletniego, ale już dawno przestała być tą samą dziewczyną, która wkroczyła do show-biznesu. Piosenkarka dojrzała w swojej twórczości i w życiu prywatnym. W domu pełni teraz rolę kochającej żony i mamy. Ewa Farna uzbrojona jest w sporą dawkę poczucia humoru i dystansu do siebie.

Ewa Farna opisuje swoją codzienność. Jak radzi sobie z dwójką dzieci?

Opieka nad maluszkami to nie lada wyzwanie. Nowo narodzona córka Ewy Farnej wymaga nieustannej opieki, a starsze dziecko gwiazdy również potrzebuje atencji. Piosenkarka pokazała chwile, które spędza z maluszkami. Bez owijania w bawełnę napisała, z czym się teraz zmaga.

"Góry niezłożonego prania, wiecznie pełna zmywarka, kiedy nie przewijasz — myjesz nocnik, kiedy nie karmisz — gotujesz obiad. Twój feed na Instagramie jest zaniedbany i skończony. Tak jak ty sama — ale z tym się trzeba liczyć, energia jest dziś droga" - zauważyła piosenkarka.

Choć opieka nad dziećmi może być wykańczająca, to piosenkarka docenia to, że udało jej się stworzyć rodzinę.

"Sukcesem jest, kiedy umyję włosy i wtedy tak sobie uświadamiam, że wszystko, co wokół siebie mam jest jednym dużym szczęściem" - dodała na Instagramie.

"ŚOPW". Aneta Żuchowska o powiększeniu rodziny i drugiej ciąży
"ŚOPW". Aneta Żuchowska o powiększeniu rodziny i drugiej ciąży Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Ewa Farna marzyła o rodzinie. Świadoma decyzja gwiazdy

Ewa Farna była aktywna zawodowo prawie do samego rozwiązania ciąży. Zdążyła wydać płytę pt. "Umami", która nawiązuje do jej życiowej roli. W "Dzień dobry TVN" piosenkarka mówiła, że macierzyństwo jest dla niej "piątym smakiem życia".

"To jest 'brutalny hardcore'. Każdy, kto ma dzieci, to pewnie wie, jak jest, ale jest to przepiękne. To jest świadoma decyzja, świadomy wybór. Ja zawsze chciałam mieć rodzinę. Ogromnie się też cieszę, że to muzyczne dziecko udało mi się zrobić pomiędzy tymi dwoma prawdziwymi — żartowała gwiazda w programie TVN.

Fani cenią podejście Ewy Farnej do wychowywania dzieci. Wokalistka urzeka ich szczerością i naturalnością.

"Jak wychowujesz dziecko, ponownie przechodzisz przez swoje dzieciństwo. Wciąż uczę się tego luzu, tego spokoju. Często właśnie dlatego, że jestem przykładem dla młodego człowieka" - przyznała wokalistka w rozmowie z reporterem radia Eska.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości