Gwiazdy

Aktorka "Skazanej" walczy z chorobą. Ruszyła zbiórka dla Moniki Dawidziuk

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Aktorka "Skazanej" walczy z chorobą. Ruszyła zbiórka dla Moniki Dawidziuk

Monika Dawidziuk z serialu "Skazana" jest poważnie chora. O jej stanie poinformowała siostra gwiazdy. Kobieta prosi o wsparcie. Zorganizowała w sieci zbiórkę pieniędzy, które mają wspomóc aktorkę w walce z chorobą. Poniżej wzruszający apel do fanów. Monika Dawidziuk otwierała swoje serce przed innymi, teraz sama potrzebuje pomocy.

Gwiazda serialu TVN zachorowała i przebywa teraz w szpitalu. Czuwa nad nią siostra, która ma ogromną prośbę do fanów aktorki.

Monika Dawidziuk poważnie chora. Siostra aktorki apeluje do fanów

O stanie zdrowia aktorki poinformowała stacja TVN. Monika Dawidziuk jest gwiazdą serialu "Skazana".

"Dotarła do nas smutna informacja o chorobie Moniki Dawidziuk! Aktorka choruje na zapalenie opon mózgowych. Możecie wesprzeć Monikę w tej walce" - czytamy w komunikacie na Facebooku.

Podano link do zbiórki pieniędzy, którą zorganizowała siostra aktorki — Ewa Trabszo. Kobieta opowiedziała, z czym zmaga się artystka.

"Kochani, Monia jest niezwykłą kobietą, niezastąpioną siostrą i przyjaciółką, utalentowaną aktorką [...] Pomaga wciąż innym, również mnie, iść odważnie przez życie. Ostatnio mogliście ja spotkać na Jarmarku Dominikańskim w Gdańsku, a wcześniej oglądać w serialu TVN 'Skazana' oraz na deskach teatralnych i spektaklach dla dzieci" - opowiedziała wzruszająco o Monice Dawidziuk.

Aleksandra Adamska o roli Pati w serialu "Skazana"
Aleksandra Adamska o roli Pati w serialu "Skazana" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Monika Dawidziuk przebywa w szpitalu. W jakim jest stanie?

Ewa Trabszo wyjaśniła, w jakim stanie jest jej siostra. Potrzebna jest każda, nawet najmniejsza wpłata. Na stronie zrzutki widzimy już, że do tej pory uzbierano ponad 10 tys. złotych. Potrzebna kwota to 22 tys.

Zdiagnozowane kilka dni temu zapalenie opon mózgowych i jej obecny pobyt na oddziale neurologicznym w gdańskim szpitalu absolutnie uniemożliwia na ten czas kontynuację planów zawodowych, a stabilizacja stanu zdrowia i powrót do rzeczywistości sprzed choroby obarczone będą zabiegami i kosztami. Proszę o pomoc finansowa, energetyczną i każdą, której możecie udzielić. Wielka potrzeba dla tej z nas, która tyle daje innym, rzadko prosząc o cokolwiek dla siebie. To ciężki czas i ze wszech miar absolutny

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS

Pozostałe wiadomości