Marta ze "ŚOPW" pokazała efekt treningów i diety. Dowodem zdjęcie w bikini

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga

Marta Milkiewicz pokazała fanom jedną ze swoich pasji - morsowanie. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" razem z przyjaciółmi zanurzyła się w lodowatej wodzie i wszystko pokazała na Instagramie.

Marta Milkiewicz to uczestniczka 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Kobieta została dopasowana przez ekspertów do Patryka Aniśko i początkowo ich relacja wydawała się idealna. Para po programie zadecydowała, że chce kontynuować swój związek, jednak nie przetrwał próby czasu. Zarówno Marta Milkiewicz, jak i Patryk Aniśko, mieli odmienne wersje co do przyczyny rozpadu się ich małżeństwa.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Marta Milkiewicz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mierzy się z hejtem
Marta Milkiewicz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mierzy się z hejtem Marta Milkiewicz z 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mierzy się z ogromnym hejtem

Marta Milkiewicz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" morsuje w samym bikini

Marta Milkiewicz odzakońćzenia emisji programu jest bardzo aktywna w sieci. Kobieta na chwilę zniknęła z mediów społecznościowych, gdy głośnego wywiadu udzielił jej programowy mąż i zasugerował, że jego była partnerka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szukała głównie sławy. Wówczas na Martę Milkiewicz spadło wiele hejtu, a ona sama zdecydowała, że na chwilę zrobi sobie przerwę od mediów społecznościowych. Teraz jednak pełna werwy i chęci wróciła do regularnego publikowania na Instagramie.

Marta Milkiewicz pokazała fanom jedną ze swoich pasji, czyli morsowanie. Celebrytka i jej przyjaciele przed wejściem do lodowatej wody postanowili nieco rozgrzać swoje ciała w saunie opalanej drewnem. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wszystko relacjonowała na InstaStories.

"Dziś saunowanie i morsowanie w magicznie zimowym klimacie" - napisała przy jednym ze zdjęć.

Marta Milkiewicz pokazała, jak morsuje
Marta Milkiewicz pokazała, jak morsuje Marta Milkiewicz pokazała, jak morsuje Źródło: screen

Marta Milkiewicz przy okazji zaprezentowała się fanom w stroju kąpielowym. Jak na prawdziwego morsa przystało, nie zapomniała też o czapce i rękawiczkach. Kobieta z dumą pozowała do zdjęć i filmików, pokazując swoją zgrabną sylwetkę. Warto bowiem w tym miejscu podkreślić, że uczestniczka "ŚOPW" przez kilka ostatnich miesięcy ostro ćwiczyła na siłowni i stosowała też dietę ketogeniczną. Jakiś czas temu w rozmowie z nami wyjaśniła, że próbowała do niej przekonać także swojego programowego męża Patryka.

Efekty jej ciężkiej pracy widać gołym okiem.

Marta Milkiewicz pokazała, jak morsuje
Marta Milkiewicz pokazała, jak morsuje Marta Milkiewicz pokazała, jak morsuje Źródło: screen

Marta Milkiewicz przeszła metamorfozę. Schudła 7 kilogramów

Marta Milkiewicz we wrześniu rozpoczęła przygodę z trenerem personalnym. Niedawno zdradziła nam, co zmotywowało ją do pracy nad sylwetką.

- Moją główną motywacją w prowadzeniu aktywnego stylu życia jest zdrowie. Poza tym lubię podejmować różne wyzwania w życiu, których osiąganie daje mi dużo satysfakcji i pozytywnie nakręca - powiedziała w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Trener uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalił się na Instagramie jej zdjęciami "przed" i "po". Marta Milkiewicz schudła siedem kilogramów i nie ukrywa, że stara się być najlepszą wersją siebie. Celebrytka wciąż nie odpuszcza i stawia przed sobą nowe cele. Mimo to pamięta o zachowaniu zdrowego rozsądku w odchudzaniu.

- Ważne, aby postawić przed sobą realny cel i założyć jego realizację w konkretnym czasie. Gdy było mi ciężko, mówiłam sobie, że to tylko 3 miesiące i to wcale nie jest tak długo. Wtedy zbierałam się w sobie i było mi łatwiej. Teraz gdy efekty na nowo mnie nakręciły, mogę postawić przed sobą kolejny cel - wyjaśniła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości