Aktualności

Co za tydzień w wiosennej ramówce!
Co za tydzień w wiosennej ramówce! 
Spędź niedzielne przedpołudnie z nami i dowiedz się, CO to był ZA TYDZIEŃ! Do zobaczenia w niedzielę o 12:05!

Tego programu nie trzeba nikomu przedstawiać. To pozycja absolutnie obowiązkowa dla tych, którzy lubią wiedzieć co ważnego, godnego uwagi dzieje się w świecie rozrywki i  kultury. Olivier Janiak oraz reporterzy skrupulatnie wybierają z gąszczu wydarzeń towarzyskich te najbardziej atrakcyjne i z kamerą zaglądają za ich kulisy.

Oglądaj "Co za tydzień" w Player.pl

Premiery filmów i seriali, akcje charytatywne, pokazy mody, spektakle, koncerty i inne imprezy branżowe – to wydarzenia, na które od lat Olivier Janiak zabiera widzów w każdą niedzielę. Bywa tam, gdzie być warto. Nie tylko w Polsce, ale też za granicą. Sprawia, że show-biznes nie ma przed nim tajemnic i odsłania wszystkie – nawet najbardziej skrywane – sekrety. Kiedy Olivier sprawdza, co ciekawego dzieje się na salonach i czerwonych dywanach, jego reporterzy wpadają na plany seriali, filmów oraz sesji zdjęciowych. A wszystko po to, żeby co tydzień dostarczyć widzom przegląd najważniejszych wydarzeń ostatnich dni.

Co za tydzień w wiosennej ramówce!Co za tydzień w wiosennej ramówce!
„Co za tydzień” zbliża się do 1000. odcinka! W sezon wiosenny Olivier Janiak wejdzie m.in. odcinkiem nagranym w słonecznym hiszpańskim Alicante. Tam, jako jedyny dziennikarz, mógł podglądać jak powstaje światowa kampania jednej z polskich marek odzieżowych. Kamery programu z pewnością zajrzą także za kulisy nowych produkcji stacji TVN: „Kodu Genetycznego”, „Motywu”, kolejnej części przygód mecenas Chyłki oraz produkcji fabularnych, m.in. czwartej odsłony kinowego megahitu, czyli „Listów do M.”

W każdą NIEDZIELĘ o 12:05!

Zobacz też:

Olivier Janiak na konferencji TVN wiosna 2019
Olivier Janiak na konferencji TVN wiosna 2019

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Co za tydzień - odcinek 939. w pigułce!
Następny artykuł:

Co za tydzień - odcinek 939. w pigułce!

tvnpix