Aktualności

Co za Tydzień: Nowa, jubileuszowa, oprawa!
1000. odcinek Co za Tydzień: Zobacz nasze wspomnienia! 
Już w niedzielę 4 lipca w TVN 1000. odcinek „Co za tydzień”! Z tej okazji Olivier Janiak i jego ekipa przygotowali dla widzów niespodziankę. Na fanów czeka odświeżona, jubileuszowa odsłona, której częścią jest energetyczna czołówka z piosenką stworzoną przez Rosalie.
Rok 2021 to wyjątkowy czas dla najpopularniejszego programu kulturalnego w kraju. W nowe 12-miesięczne rozdanie Olivier Janiak i jego ekipa weszli, świętując 20-lecie istnienia „Co za tydzień”. Przed nimi kolejny jubileusz – emisja 1000. odcinka! Z tej okazji twórcy programu przygotowali dla wszystkich widzów niespodziankę – nową oprawę graficzną oraz czołówkę z utworem autorstwa kompozytorki i DJki, Rosalie. Premiera odświeżonej odsłony „Co za tydzień” już w najbliższą niedzielę 4 lipca!

"Mówiąc od serca, „Co za tydzień", to dla mnie nie tylko praca, lekcja zawodu, dziennikarstwa, obycia telewizyjnego, ale przygoda życia. Na planie spotkałem wielu przyjaciół, ludzi z którymi wspólnie mnóstwo przeżyliśmy i zrobiliśmy wiele dobrego. Nawet swoja żonę, Karolinę Malinowską, poznałem na planie, przeprowadzając z nią wywiad jako gwiazdą pokazu Arkadiusa w 2002 roku. Ten program to także wielu ludzi, bez których nigdy żaden odcinek by nie powstał: operatorzy, dźwiękowcy, reporterzy, kierownik produkcji Kasia Kępska, makeupiści oraz wszyscy w naszych oddziałach w Gdańsku, Katowicach czy Krakowie. Bardzo im wszystkim dziękuję i gratuluję. Te 20 lat i 1000 odcinków to nasz wspólny sukces"

- mówi Olivier Janiak, prowadzący "Co za tydzień" od pierwszego odcinka.

20 lat na antenie i 1000 odcinków. To moment, w którym warto się zatrzymać i zrobić małe podsumowanie. Zwłaszcza, kiedy jest się czym pochwalić! Przez ten czas prowadzący – związany z „Co za tydzień” od samego początku – Olivier Janiak i reporterzy programu zrealizowali ponad 30 tys. wywiadów, odwiedzili ponad 10 tys. wydarzeń kulturalno-rozrywkowych, przejechali Polskę wzdłuż i wszerz i dotarli na krańce świata. Zawsze w towarzystwie nieprzypadkowych osobowości!

W najnowszym – jubileuszowym – odcinku na widzów czeka nie tylko nowa oprawa audiowizualna, ale też przypomnienie najciekawszych fragmentów z historii programu.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Co za tydzień: Trwają zdjęcia do serialu "Receptura"
Następny artykuł:

Co za tydzień: Trwają zdjęcia do serialu "Receptura"

tvnpix