Bill Murray jest w związku z o 30 lat młodszą Kelis. Połączyła ich żałoba po bliskich

Bill Murray, Kelis
Bill Murray jest w związku z o 30 lat młodszą Kelis
Źródło: Getty Images
Zagranicznymi mediami niedawno wstrząsnęła wiadomość o nowym związku w show-biznesie. Zgodnie z doniesieniami jednego z tabloidów, Kelis spotyka się obecnie z o 30 lat starszym Billem Murray'em. Zakochanych miały połączyć trudne doświadczenia życiowe.

Bill Murray nie ma za sobą łatwego czasu. Kilka lat temu zmarła jego była małżonka Jennifer Butler, z którą pomimo rozwodu w 2008 roku pozostawał do dobrych relacjach. Kelis, która niedawno straciła swojego męża Mike'a Morę z powodu nowotworu żołądka także ma za sobą ciężki okres.

Resztę przeczytasz pod materiałem wideo:

Blondino z "Hotelu Paradise" o muzyce, zakochaniu i byciu swatką. Kto zawdzięcza mu miłość?
Blondino z "Hotelu Paradise" opowiedział szczerze o miłosnej historii, która wydarzyła się na planie jego teledysku.

Bill Murray w związku z o 30 lat młodszą Kelis

W ubiegłym roku Kelis pochowała 37-letniego męża. Gwiazda ciężko zniosła śmierć ukochanego, z którym była niezwykle zżyta. Obecnie jednak zdaje się, że ciemne chmury nad życiem prywatnym artystki zostały rozwiane. Jak donosi brytyjski "The Sun" piosenkarka odnalazła szczęście u boku o 30 lat starszego aktora Billa Murray'a.

Według doniesień tabloidu para ma się ze sobą od jakiegoś czasu spotykać. Plotki na ten temat podsycają zdjęcia, na których zakochani zostali uchwycono razem, za kulisami jednego z koncertów.

"Zbliżyli się do siebie podczas spotkania w Stanach Zjednoczonych. Później oboje byli widziani w tym samym hotelu, a zanim udał się do Mighty Hoopla, kilka razy oglądał jej występy" - zdradził informator tabloidu.

Osoba z bliskiego otoczenia aktora miała zdradzić tabloidowi, że zakochanych połączyły trudne doświadczenia życiowe.

"Obydwoje przeżyli stosunkowo niedawno żałobę i łączy ich ta niezwykła więź. Cokolwiek ich połączyło i jakkolwiek wydaje się to nieprawdopodobne, oboje są samotni i dobrze się bawią pomimo dość dużej różnicy wieku" - miał twierdzić bliski aktora.

Bill Muray oskarżony o niewłaściwe zachowanie

W wywiadzie dla CNBC Bill Murray odniósł się do oskarżenia o "niewłaściwe zachowanie", które doprowadziło do wstrzymania prac na planie filmu "Being Mortal", reżyserowanego przez Aziza Ansariego. Decyzja o wstrzymaniu produkcji została podjęta przez amerykańską wytwórnię filmową, która poinformowała o tym obsadę i ekipę za pomocą listu.

I chociaż nie wiadomo, czego konkretnie dotyczyła skarga na aktora, to wytłumaczył, że miał "różnicę zdań" z pewną kobietą na planie filmu. Nie zdradził jednak, o kogo chodzi. Dodał za to, że jest optymistą i że wierzy, iż się pogodzą.

"Mieliśmy różnicę zdań, miałem różnicę zdań z kobietą, z którą pracuję. Zrobiłem coś, co uważałem za zabawne i nie zostało to odebrane w ten sposób. Firma, studio filmowe chciały postąpić właściwie. Chcieli więc to wszystko sprawdzić i zbadać, więc zatrzymali produkcję. Ale na razie rozmawiamy i staramy się pogodzić [...] To, co zawsze uważałem za zabawne, gdy byłem małym dzieckiem, nie oznacza, że to to samo, co zabawne jest teraz. Wiele się zmienia i czasy się zmieniają, więc ważne jest, abym to rozgryzł" – powiedział Murray.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości