Krzysztof Wieszczek uległ prośbie córki i szybko zaczął żałować. Ma lęk wysokości

Krzysztof Wieszczek uległ córce i drżał o swoje życie
Krzysztof Wieszczek uległ córce i drżał o swoje życie
Źródło: MWMEDIA
Krzysztof Wieszczek wyjechał z rodziną w podróż. Aktor przebywa we Włoszech i odwiedza najsłynniejsze zabytki. Niedawno córka namówiła go do wejścia na Krzywą Wieżę w Pizie, co przyniosło nieprzyjemne konsekwencje.

Krzysztof Wieszczek jest ojcem dwóch córek. O narodzinach młodszej poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych w grudniu 2020 roku. Aktor dba o prywatność, więc wszelkie zdjęcia pociech nie zdradzają ich wizerunku.

Krzysztof Wieszczek drży o życie na Krzywej Wieży w Pizie

Rodzina przebywa właśnie na włoskich wakacjach. Starsza córka namówiła Krzysztofa Wieszczka na eksplorowanie wysokości. Zabrała tatę na szczyt Krzywej Wieży w Pizie. Krzysztof Wieszczek nie podszedł do pomysłu z entuzjazmem, bo, jak sam zdradził, boryka się z lękiem wysokości. Córce się jednak nie odmawia, więc oboje zawędrowali na sam szczyt. Konsekwencje okazały się opłakane, o czym aktor poinformował w wymownym wpisie.

"Kiedy dasz się namówić córce na wejście na Krzywą Wieżę w Pizie, bo liczyłeś, że z wiekiem lęk wysokości się zmniejsza. I jeszcze ci potem zdjęcia robi, jak kleisz się do ściany i pełzasz po schodach" - napisał.

Aktor nie wyglądał na zadowolonego, a fantastyczne widoki rozpościerające się ze szczytu kultowego zabytku zeszły na dalszy plan. Mimo to brawa za odwagę.

Magda Gessler o roli babci. "Moja córka nie pozwala mi być nią do końca. Jest bardzo zaborcza"
Źródło: "Co Za Tydzień"

Krzysztof Wieszczek - kariera, życie prywatne

Krzysztof Wieszczek jest aktorem teatralnym i telewizyjnym, którego widzowie mogą oglądać przede wszystkim w serialach. Fani stacji TVN znają go z roli w serialu "Na Wspólnej", w którym gra u boku Joanny Jabłczyńskiej. Pochodzący z Elbląga aktor ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Krzysztof Wieszczek chroni swoją prywatność. Wiadomo, że jest ojcem dwóch córek, jednak tożsamość partnerki pozostaje tajemnicą.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości