Adam ze "ŚOPW" pierwszy raz pokazał zdjęcie z partnerką. Piękna brunetka skradła jego serce

Adam Sak
Adam Sak
Źródło: Player
Adam Sak z 7. edycji "Ślubu od wejrzenia" długo nie zdradzał, co dzieje się w jego życiu. Fani byli ciekawi, czy znalazł miłość po rozpadzie małżeństwa z Patrycją Kuldą. Jakiś czas temu w końcu wyjawił, że ma dziewczynę. Teraz poszedł o krok dalej i pokazał pierwsze wspólne zdjęcie z ukochaną. Zobaczcie, jak razem wyglądają.

Adam Sak po zakończeniu ślubnego eksperymentu pozostał w kontakcie z widzami "Ślubu od pierwszego wejrzenia", którzy zaobserwowali go na Instagramie. Uczestnik show chętnie odpisywał na ich liczne pytania, ale unikał tematów dotyczących jego życia uczuciowego. Adam pozostawał singlem, ale to się jakiś czas temu zmieniło.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

"Ślub od Pierwszego Wejrzenia". Adam podał powód rozstania z Patrycją. Chodziło o zdrowie?
"Ślub od Pierwszego Wejrzenia". Adam podał powód rozstania z Patrycją. Kto podjął ostateczną decyzję?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Adam Sak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał dziewczynę

Adam Sak niedawno w rozmowie z obserwatorami na Instagramie ujawnił, że się z kimś spotyka. Internauci zasypali go pytaniami dotyczącymi tego, kim jest jego dziewczyna oraz prosili mężczyznę, aby opowiedział więcej o swojej miłości. Jednak Adam nie uległ presji otoczenia i stwierdził, że podzieli się tym, gdy poczuje się na to gotowy. Dodał, że jest tajemniczy, bo po prostu nie czuje potrzeby ujawniania wszystkich szczegółów dotyczących prywatnych kwestii. Nie zdradził więc, jak ma na imię jego partnerka, ale wspomniał o niej w romantyczny sposób.

"Nie ma słów, które by ją opisały" - wyznał zakochany.

Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie zawiódł fanów. Uchylił rąbka tajemnicy i udostępnił zdjęcia z dziewczyną. Mężczyzna pozuje przytulony do ukochanej. Piękna brunetka wydaje się być szczęśliwa przy Adamie i on przy niej.

Być może Adam wkrótce zdradzi kolejne fakty na temat ukochanej. W programie wspominał, że chciałby się już ustatkować i założyć własną rodzinę.

"Dużo lepiej się czuję, kiedy jest ktoś obok mnie i mogę coś dla tej osoby robić. A jeżeli coś dla kogoś robimy i widzimy, że ta osoba jest szczęśliwa, to z samego tego faktu, sami jesteśmy szczęśliwi" - stwierdził.

Mężczyzna wyznał, że zawsze dawał z siebie wszystko w związkach, ale ostatecznie zostawał sam. Trzymamy kciuki za jego obecną miłość.

Adam Sak
Adam Sak
Źródło: Instagram @official_balektv

Adam Sak o poprawie relacji z mamą. Sporo zawdzięcza Patrycji

W programie poznaliśmy też mamę Adama Saka. Matka i syn nie ukrywali, że nie zawsze są w stanie się porozumieć i z tego powodu zdarzają się między nimi spięcia. Po finale show uczestnik rozmawiał z Dagmarą Olszewską z serwisu cozatydzien.tvn.pl. Podczas wywiadu mężczyzna zareagował na komentarze fanów, którzy zwracali uwagę na jego zachowanie wobec rodzica.

- Moja relacja z mamą, ale także relacja mojej siostry z mamą, jest bardzo specyficzna z racji na to, że straciliśmy w bardzo młodym wieku tatę i mama się nami zajmowała. Z tego powodu też jej wiecznie w domu nie było, bo musiała sama nas utrzymać. Została z dwójką małych dzieci. Nie wywiązała się między nami jakaś mega więź, nie mamy bardzo bliskich relacji. Ja oczywiście to bardzo szanuję i im jestem starszy, tym bardziej doceniam, ile musiała poświęcić, żeby nas wychować. Nigdy się z tym wcześniej nie spotkałem, ale moja mama jest jedyną osobą w moim życiu, która potrafi mnie zirytować i zezłościć jednym zdaniem. Ale tak samo jest w drugą stronę. Myślę, że to przez to, że nie ma tej więzi między nami — wyjaśnił.

Co ciekawe Adam Sak dodał, że jego relacja z mamą uległa poprawie, a to zawdzięcza m.in. byłej żonie.

- Wiem, że czasami przesadzam. I to jest jedna z tych rzeczy, za którą mogę podziękować Patrycji. Moja relacja z mamą troszeczkę się poprawiła od czasu programu. Starałem się uświadomić swoją mamę, mam wrażenie, że to się udało. Rozmawialiśmy o rzeczach, które źle robiliśmy. Ogólnie jest między nami lepiej — powiedział Adam w rozmowie z Dagmarą Olszewską.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości